Ваш код акції: 43516

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Вам часто доводилося чути гру на гітарі? Ця гра полонила вас назавжди? Ви мрієте опанувати це мистецтво, але не все так просто? Тому що, якщо йдеться про очні уроки, то треба викроювати час на навчання, підлаштовуючи свій темп та графік навчання під можливості педагога та інших учнів, та ще й витрачати час на дорогу до навчального закладу. Якщо ж йдеться про заочне навчання, то складно обрати гарні курси, бо матеріал має бути максимально доступним і водночас відповідати повноцінним урокам гри на гітарі. І у найгіршому разі, всі ваші спроби відповісти на запитання, як навчитися грати на гітарі, виявляться марними.

ЄШКО пропонує вам не гаяти часу і не намагатися розкривати секретів гітарної струни за сумнівними методиками. «Вчимося грати на гітарі» – курс із 24 дистанційних уроків розроблених за спеціальною методикою природного засвоєння знань – те, що вам потрібно. Ви самі обираєте час і місце для розучування композицій, а також темп навчання (залежно від поставленої мети). Вам забезпечено підтримку особистого викладача курсу, до якого ви можете звернутися у разі потреби і розв’язати всі питання. Можна лише мріяти про такий варіант. Отже, вам пощастило! Ви швидко зрозумієте, як грати на гітарі так, щоб почуватися впевнено серед професіоналів.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 417,65 355,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Отже, в ваших руках унікальні уроки гри на гітарі для початківців. 12 журналів-модулів та 12 аудіодадатків, які завжди доступні в особистому кабінеті студента (висилаються в CD-форматі за бажанням студента). Ви поринете у світ класики та популярної музики, також познайомитеся з закордонними піснями та мелодіями із улюблених кінострічок. Ваші уроки на гітарі будуть змістовними та цікавими, тому навчатиметеся швидко і невимушено.

Ви опановуватимете гру на гітарі з азів: навчитеся правильно сидіти і тримати музичний інструмент в руках, бо від цього багато чого залежить і, насамперед, звук гітари, на якій ви граєте.

Ви також навчитеся обирати гітару, дізнаєтеся, які існують музичні інструменти, і який варто обрати саме вам. Найкорисніші та ексклюзивні поради фахівців – лише в нашому курсі.

Опановуючи гру на гітарі, ви ознайомитеся з такими поняттями, як акорди, прикраси в музиці, шістнадцяті ноти, тон та півтон; паузи, лад, тональність, октавна техніка.

Завершивши курс, ви навчитеся грати на гітарі й отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді, якщо вирішите не зупинятися на досягнутому і серйозно замислитися про музичну кар’єру.