Ваш код акції: 47328

Перукарське мистецтво

На кого розрахований курс

Після закінчення школи кожен випускник бажає здобути престижну професію и отримати диплом про вищу освіту. Натомість професія перукаря, послугами якої ми самі користуємося чи не щодня, залишається «за кадром». Але минають роки, а може й десятиліття нецікавої роботи, і людина починає розуміти, що ні задоволення, ні достатку диплом не приніс. А зовсім поруч – легковажна сусідка, або однокласниця, яка завжди виглядає «на мільйон», щиро посміхається і має купу вільного часу. Вона працює перукарем у салоні і ще й підробляє вдома. А сама ж навіть до ПТУ після школи не вступила, закінчила курси перукарського мистецтва і тепер радить вам, відмінниці й «гордості школи», опанувати нову прибуткову професію. Не ображайтеся на сусідку, дослухайтеся до поради і закінчить курси перукарського мистецтва європейського зразка.

Вам не потрібно писати заяву про звільнення за власним бажанням з роботи. Достатньо замовити унікальний курс перукарського мистецтва від ЄШКО і опановувати нову професію у вільний від роботи час. Адже спеціальність дійсно прибуткова, і годі про це сперечатися. Навіть якщо ви заробляєте достатньо, але зовсім в інший спосіб, вміння професійно доглядати за волоссям аж ніяк не завадить. Отже, кілька слів про уроки перукарського мистецтва від ЄШКО. Вони містять усі необхідні відомості й підходять як для початківців, так і для тих, хто вже відвідував курси перукарів, але ніколи не втілював свої знання в життя, і тільки зараз вирішив надолужити втрачене. Курс «перукарське мистецтво» розкішно ілюстрований. Це допомагає не лише зрозуміти суть заняття, а й засвоїти, «помацати» інструменти, зачіски, фарби для волосся. Виникає враження, що це не навчання, а перегляд цікавого фільму, або спеціального телевізійного проекту про секрети перукарської справи. Із таким оздобленням навчального процесу ви непомітно для себе засвоюєте велетенський обсяг матеріалу!

На підготовку перукарів ЄШКО відводить 32 уроки, кожен з яких містить практичні завдання. Усі вони обов’язкові для виконання, адже допомагають швидко й ефективно закріпити вивчений матеріал. Додатково можна замовити 2 DVD-диски із візуальними ілюстраціями до уроків – дуже корисне практичне кіно! Вартість такого «живого» курсу дорівнює двом-трьом заняттям на комерційних курсах, які ще й треба відвідувати за розкладом, витрачаючи чимало часу та нервів на подорож. Разом з ЄШКО ви навчаєтеся там, де вам зручно, і тоді, коли маєте час і натхнення.

Хочете переконатися, що наш курс вам сподобається? Завантажуйте пробне заняття просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички й вміння здобувають студенти курсу

Отже, обираючи домашні уроки перукарського мистецтва від ЄШКО, ви навчитеся:

  • розрізнювати типи волосся й правильно за ним доглядати;
  • створювати професійну укладку зачіски (холодна хвиля, гаряча завивка);
  • з’ясовувати причини алопеції (облисіння) у кожному окремому випадку й ефективно вирішувати цю проблему;
  • доглядати за пошкодженим волоссям і «ламінувати» його;
  • робити жіночі модельні й чоловічі «комерційні» стрижки, а також стильні дитячі зачіски;
  • нарощувати волосся й доглядати за ним;
  • застосовувати сучасні методи фарбування (колорування, відтінкове тонування, балаяж, робота із сивим волоссям)…

Крім того, ви отримаєте знання, які зазвичай надають спеціальні курси перукарів-стилістів. Йдеться про моделювання й композицію зачіски; укладання на основі валків і чубків; ви дізнаєтеся про секрети моделювання вечірніх зачісок, композицій для випускного балу, технології виконання модельних і конкурсних зачісок. Окремо розглядаються особливості професійної стилістики й складні стрижки з фарбуванням.

Ну що, годі вагатися у питанні «чи вчитися мені на перукаря?». Не марнуйте часу – просто записуйтеся на курс. Навчання пройде швидко й легко. Вже після першого уроку ви візьметеся до справи, без читання зарозумілих вступних текстів і сухої теорії. Ще один «плюс» – після закінчення курсу ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО і зможете не лише викладати перукарське мистецтво вдома близьким і друзям, але й відкрити власний салон краси. Мрії мають здійснюватися! Варто тільки зробити крок назустріч.