Ваш код акції: 45576

Англійська для середнього рівня українською мовою

На кого розрахований курс

Дуже часто, вивчаючи англійську мову в школі, ми стверджуємо, що володіємо нею. Втім, часто не усвідомлюємо, наскільки наші знання поверхові. Адже, коли потрібно застосувати свої уміння та навички на практиці (приміром, перебуваючи за кордоном або спілкуючись з іноземцем), розуміємо, що знань бракує, тому починаємо шукати додаткові підручники. Ми хочемо опанувати англійську швидко й ефективно, проте, на жаль, не всі посібники можуть стати у пригоді.

Якщо ви вирішили навчатися далі, пропонуємо записатися на курс ЄШКО «Англійська для середнього рівня». Це найкращий варіант для тих, хто вже вивчав англійську на нашому курсі для початківців. Також цей курс спрямовано й на тих, хто намагався вивчити мову самостійно або брав уроки у репетиторів багато часу назад і бажає заповнити прогалини в знаннях.

Завдяки унікальній методиці природного здобуття знань та спеціально розробленим вправам ви за короткий час опануєте великий обсяг нового матеріалу плюс пригадаєте те, що вивчали раніше. Ви зможете підкорити середній рівень англійської мови, приділяючи урокам усього півгодини на день. Ви навчатиметеся там, де вам зручно, самі будете визначати і коригувати свій графік. Це зручна форма навчання для студентів або тих, хто працює.

Уявіть, можна навчатися вдома, на відпочинку – у будь-який вільний час! До речі, ви завжди можете звернутися до свого особистого викладача (в ЄШКО його закріплено за кожним студентом). На всі запитання, що виникнуть під час навчання, ви отримаєте змістовні відповіді і корисні поради.

Ви самі обираєте темп навчання. Якщо ви можете опанувати програму за місяць, навіщо витрачати час і відвідувати курси кілька місяців? І навпаки: що робити, якщо ви не встигаєте, а курс добігає кінця? Отже, у будь-якому разі у пригоді стане дистанційне навчання: економія часу, заощадження коштів і, безумовно, індивідуальний підхід.

Якщо ви й досі вагаєтеся або хочете ознайомитися з матеріалом, перш ніж записатися на курс, рекомендуємо скачати безкоштовний пробний урок. Також ви можете визначити свій рівень знань за допомогою тесту для самоконтролю.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаОпанувавши граматику англійської для середнього рівня, ви самі визначатимете, чи дотримано порядку слів у реченні, чи узгоджені підмет та присудок. Докладно йтиметься про морфологію і синтаксис. У розділі морфології ви, зокрема, ознайомитеся з означеними та неозначеними артиклями, іменниками, прикметниками, числівниками, займенниками, дієсловами, дієприслівниками, прийменниками та сполучниками. Опанувавши синтаксис, ви складатимете прості та складні речення, вживатимете обставини місця і часу. Зрештою, ваше мовлення стане виразним, образним, яскравим. Добре розуміючись на граматиці, ви вільно висловлюватимете свої думки англійською.
  • ВимоваУроки англійської мови – це, насамперед, уроки мовлення. Навчаючись на нашому курсі, ви опануєте добру англійську вимову. Кажуть, без мовної практики неможливо досягти успіху, навіть докладаючи всіх зусиль. Це насправді так, тому ми врахували цей момент. Отже, до курсу англійської для середнього рівня додали 20 аудіододатків із записами носіїв мови. Уважно слухаючи і ретельно вимовляючи кожну фразу, ви удосконалюватимете свою вимову і почуватимете впевненіше.
  • Читання і письмоМатеріали курсу – 20 навчальних журналів (40 уроків). У цьому курсі надаємо значення формуванню й удосконаленню навичок читання і письма. Ви читатимете тексти будь-якої складності без сторонньої допомоги, висловлюватимете свої думки письмово, не зазираючи у словник. Перекладаючи з англійської на українську і навпаки, ви удосконалюватимете свої навички.
  • Розмовні навичкиВаш актив збагатиться близько 1800 англійськими словами і фразами – це чимало. Мовлення стане виразним. Ви швидко запам’ятовуватимете нові слова, оскільки їх подано в контексті життєвих ситуацій. «Проживши» ту або іншу подію з героями курсу, ви добре запам'ятаєте діалоги, в яких брали участь. Це прискорить процес навчання.
Отже, ми пропонуємо вам не лише зручну форму навчання – вдома, дистанційно, з підтримкою особистого викладача, а й ефективну методику підкорення середнього рівня англійської. Не потрібно витрачати час на відвідування викладача і лекцій – ви навчаєтеся самостійно у зручний час. Опанувавши друкований курс або онлайн, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.