Ваш код акції: 45576

Французька для середнього рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви опанували курс для початківців і вирішили не зупинятися на досягнутому, а вдосконалюватися, вивчаючи французьку мову самостійно, вас зацікавить курс «Французька для середнього рівня».

Уроки французької за нашими матеріалами також стануть вам у пригоді, якщо ви успішно пройшли тестування (тест для самоконтролю) на нашому сайті.

Завдяки унікальній методиці природного здобуття знань Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Найважливіші граматичні правила викладено в контексті різних життєвих ситуацій – не треба заучувати! Це ефективний спосіб природного опанування для тих, хто замислюється, як вивчити французьку мову або поглибити свої знання.

До того ж, кожен, хто навчається на курсі, має можливість звернутися по допомогу до особистого викладача, який в ЄШКО є у кожного студента. Отже, це дистанційне навчання з підтримкою фахівця, який завжди відповість на ваші запитання – зверніть на це увагу! Крім того, свої питання відносно курсу ви можете поставити експертам, яких ми запрошуємо на вебінари. Це спілкування онлайн, яке дозволяє розширити тематику курсу. Таким чином, ваше навчання у нас буде максимально комфортним і водночас корисним.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що запропонований рівень вас влаштовує.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаФранцузька граматика викладена в курсі дуже ґрунтовно і водночас доступно. У 16 навчальних журналах і 4 збірниках вправ ви знайдете всю необхідну інформацію. Виконуючи вправи, ви удосконалюєте навички і набуваєте нових. Беручи участь у тих чи інших ситуаціях, ви разом із героями курсу закріплюєте вивчене невимушено й ефективно.
  • ВимоваДо курсу для початківців додавались аудіодиски, за допомогою яких ви опановували вимову. У цьому курсі ви також отримаєте аудіодаток – це 20 CD із записами французьких дикторів, носіїв мови. Слухаючи і повторюючи тексти, ретельно відібрані для кращого сприйняття, ви опануєте правильну вимову.
  • Розмовні навичкиНавчаючись на курсі, ви значно поширите свій словниковий запас. Ви зануритеся в «мовне середовище», ознайомитеся з новими словами, навчитеся вживати їх у певних ситуаціях. Вам не доведеться щось заучувати – ви засвоюватимете інформацію невимушено.
  • Читання та письмоПрості тексти французькою поступатимуться складним. Відтепер ви не лише розумітимете зміст французького тексту, а й переповідатимете прочитане. Цьому сприятимуть перекази та вправи на закріплення всіх набутих навичок.
Завершивши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.