Ваш код акції: 45576

Німецька для середнього рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви колись вивчали німецьку мову, але хочете поглибити свої знання, курс «Німецька для середнього рівня» стане вам у пригоді. Добре, якщо ви підкорили початковий рівень з ЄШКО. Якщо опановували мову самостійно або з викладачем – теж непогано. Матеріал курсу викладено цікаво і доступно. Щоб визначити свій рівень підготовки, пропонуємо наш тест для самоконтролю.

Ви зможете вивчити німецьку і підвищити рівень знань, суттєво збагатити свій словниковий запас. Виконуючи спеціальні вправи, ви ніби берете участь у захопливій грі, тому швидко і невимушено опановуєте новий матеріал. Це і є процес природного здобуття знань.

Разом з цим ви навчатиметься вдома, у атмосфері комфорту та спокою – не треба поспішати на заняття, не треба поступатися важливими справами заради курсу. Якщо вам зручно навчатися вночі – будь ласка; якщо – вдень – заради бога! Це тільки ваш вибір. І при цьому ви матимете підтримку особистого викладача – просто зателефонуйте і спитайте про те, що незрозуміло!

Щоб переконатися, що курс стане вам у пригоді, скачайте безкоштовно пробний урок.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,47 450,05 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаЗвертаємо увагу на утворення часів дієслова і вживання інфінітивних конструкцій, ступені порівняння прикметників та прислівників, а також на сполучники та прийменники. Докладніше зупинимося на синтаксисі.
    Ретельно відібрані вправи сприятимуть закріпленню набутих умінь та навичок.
  • ВимоваПочути правильну німецьку вимову ви зможете на 20 аудіодисках, що додаються до матеріалів курсу. Це найкращий варіант для тих, хто вивчає німецьку мову самостійно – щоразу уважно слухаючи диктора і промовляючи за ним слова та фрази, ви удосконалюватимете свою вимову.
  • Розмовні навичкиЦікаво викладено лексичний матеріал: ви станете «учасником» тих чи інших подій (покупка одягу, відвідування магазинів, професія, мистецтво, музика, спортивні заходи). Ви зануритеся в «мовне середовище», ознайомитеся з новими словами, навчитеся вживати їх у певних ситуаціях.
  • Читання та письмоПереклад з німецької і навпаки – ідеальний варіант для закріплення навичок читання та письма. Ви матимете таку можливість, адже курс містить безліч спеціальних вправ. Ви вільно читатимете та грамотно писатимете німецькою.
Отже, приділяючи заняттям півгодини на день, підкорюючи іноземну в комфортних умовах – вдома або на відпочинку – ви зможете вивчати німецьку мову з користю і залюбки. Успішно опанувавши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.