Ваш код акції: 45576

Італійська для середнього рівня

На кого розрахований курс

Шановні студенти ЄШКО, вітаємо вас із успішним завершенням курсу «Італійська для початківців» і вступом на наступний рівень – «Італійська для середнього рівня». Якщо ваше перше знайомство з італійською культурою, мовою та історією відбулося в іншому навчальному закладі, ласкаво просимо до гостинної родини ЄШКО. У будь-якому разі, усі ви шанувальники неповторного південного шарму Апеннінського півострова , адже тільки такі люди обирають для вивчення італійську мову. Цю красиву південну мову із старовинними рисами латини зазвичай вивчають як другу іноземну мову, хоча вона могла б бути і першою. Вибір, безперечно, залежить від ваших планів на майбутнє. У будь-якому разі, вивчати італійську разом з ЄШКО буде неймовірно приємно, легко й корисно.

Отже, якщо ви продовжуєте навчання за нашою програмою, і настав час піднятися на середній рівень, довго перераховувати принади італійської культури і легкість вивчення італійської мови вам годі. Ви все це знаєте. Якщо ж ви тільки придивляєтеся до манери викладання ЄШКО, зверніть увагу на опцію наприкінці сторінки «скачати пробний урок». Наступний крок – продивіться програму курсу. З перших слів у темах ви зрозумієте, наскільки такий обсяг матеріалу буде вам підвладний і корисний на практиці. І головне, перш ніж замовити курс «Італійська для середнього рівня», пройдіть спеціальний тест на нашому сайті. Не слід лякатися або надто перейматися, якщо ваш результат не дотягне до бажаного. Краще почніть з курсу для початківців. Ви просто швидше його опануєте й ліквідуєте білі плями у своїх знаннях. Курс «Італійська для середнього рівня» пропонує студентам поглиблене вивчення граматики, різноманіття нових корисних тем і суттєве поповнення словникового запасу. Традиційно, жодних перенавантажень ви не відчуєте, тому що спеціальна методика навчання нівелює усі складнощі шляхом переходу від повторення до нового матеріалу.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

  • ГраматикаБільше граматики, більше подробиць – «італійська для середнього рівня» допомагає студентам поглибити знання й перейти до більш складних шарів граматичного матеріалу. Раніше опанований фундамент перетворюється на освітню базу італійської мови, окремі правила об’єднуються у певну систему і роблять вашу мову більш витонченою.
  • ВимоваТрадиційно якісний аудіосупровід із записами носіїв італійської мови навчить вас не лише коректної вимові, але й розкриє новий шар емоцій, відтінків та інтонацій. На середньому рівні навчання ваша італійська перетвориться на мову живого спілкування. Залишиться тільки додати італійського темпераменту за бажанням.
  • Читання й письмоЛіричні відступи в листах до італійських друзів, ускладнені конструкції речень, італійська класична література в оригіналі – весь цей перелік після закінчення курсу «Італійська для середнього рівня» стане для вас цілком прийнятним. Читайте, пишіть, насолоджуйтеся своїми знаннями.
  • Розмовні навичкиІталійці нікуди не поспішають, і ЄШКО не ламає цей традиційний темп життя під час навчання. За один урок вам буде запропоновано вивчити від 50 до 100 нових слів. Усі новації подаються у звичному контексті зрозумілих і корисних тем.