Ваш код акції: 45576

Іспанська для середнього рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви переглядаєте цю сторінку, напевно, маєте базові знання іспанської. Можливо, ви колись відвідували відповідні курси або опановували наш курс «Іспанська для початківців». Звісно, не варто зупинятися на досягнутому – треба удосконалювати свої уміння та навички. Пропонований курс «Іспанська для середнього рівня» зацікавить тих, хто має уявлення про іспанську і знає іспанський алфавіт, а також колись намагався підкорити мову. Універсальний матеріал розроблено за унікальною методикою швидкого здобуття знань і спрямовано саме на дистанційне навчання.

Опановуючи курс, ви добре розумітиметеся на граматиці, поповните свій словниковий запас, покращите навички читання та письма.

Пропонуємо вступний тест на знання іспанської (це допоможе визначити, чи зможете ви вивчати іспанську мову самостійно на даному курсі), а потім скачати пробний урок курсу.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаЗвертаємо увагу на часи дієслова, порівняльні конструкції, пасивний стан, непряму мову та інші особливості граматики. Вам не доведеться «зазубрювати» правила – відразу застосовуватимете знання на практиці. Кожне виконане завдання стане чудовим стимулом до нових звершень.
  • Розмовні навичкиВивчаючи іспанську мову на цьому курсі, ваш актив збагатиться близько 1800 іспанськими словами та фразами. До курсу увійшли наступні лексичні теми: освіта; медицина; зовнішність; здоров’я; стосунки; родина; риси характеру; погода та клімат; батьки та діти; молодь; приготування їжі.
    Ви матимете можливість «спілкуватися» з героями курсу, вживаючи нові слова та фрази. Це прискорить процес навчання.
  • ЧитанняПерекладаючи з іспанської, ви покращите навички читання. Завдяки спеціальним вправам ви вільно читатимете статті в журналах і навіть художні твори в оригіналі.
  • ПисьмоВи навчитеся грамотно писати іспанською. Завдяки різним вправам, зокрема, на переклад, пошук слів із помилками, ви набудете навичок письма і застосовуватимете знання на практиці. Завершивши навчання, студент отримає Свідоцтво ЄШКО.