Ваш код акції: 45576

Італійська для початківців

На кого розрахований курс

Ви їздили на відпочинок до Італії й спробували вивчити італійську за один день за допомогою викладача-італійця? Швидше за все, він витратив на вас кілька годин за непогані кошти, і запевнив, що вивчати його рідну мову можна лише по продуктових крамницях і ресторанах, бо для італійця головне їжа? Повірте, це не жарт. Кулінарне мистецтво для італійців дійсно важливе, але час згадати, що саме в Мілані народилася опера й найкраща в світі керамічна плитка. Італійський бізнес має тісні зв’язки з Україною хоча б тому, що тільки в нас невичерпні запаси білої глини. Тобто робочі місця на теренах італійсько-українських відносин трапляються дуже часто і з непоганими зарплатнями. Важливо не впустити такий шанс через банальне незнання однієї з найкрасивіших і найлегших європейських мов. І взагалі, Італія – нащадок Стародавнього Риму. Там завжди є чого повчитися. Отже, якщо на вас чекає прибуткова посада, або ви вирішили нарешті зрозуміти, про що співають зірки Ла Скала, або маєте бажання подорожувати Італією без місцевих викладачів, або просто хочете вивчити італійську мову з нуля тому, що вона красива – ласкаво просимо до багатомовної родини курсів ЄШКО. До вашої уваги «Уроки італійської для початківців». Ми не пропонуємо вам багатогодинних сидінь над підручником і нудного запам’ятовування граматичних правил. Спеціально розроблена й перевірена на практиці методика ЄШКО дозволяє вивчати мову легко, із задоволенням і лише у необхідному обсязі. За таких умов вам не потрібно буде змінювати робочий графік або навчальний, якщо ви учень середньої школи чи студент. Лише 20 хвилин на день у зручному для вас місці ви будете читати, писати й повторювати необхідні вправи. Результат приємно здивує і вас, і ваших італійських друзів.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти

  • ГраматикаВ італійській мові граматика зовсім не складна. Вона зручна у використанні й цілком зрозуміла у вивченні. «Італійська для початківців» від ЄШКО тим більше уникає ускладнень у викладанні. Усі матеріали дбайливо розкладено по полицях і закріплено у практичних вправах. Від вас потрібно лише виконувати навчальний план.
  • Розмовні навичкиМи не можемо навчити вас лаятися по-італійські! Цього розділу немає у програмі навчання. Але ви зрозумієте слова італійських пісень, назви національних страв і їхні складники. Ви легко поповните свій словниковий запас новими словами й тими, зміст яких, нарешті, зрозумієте.
  • Читання та письмоПісля закінчення курсу ви зможете шукати в мережі Інтернет слова улюблених італійських пісень і повторювати їх уголос. А ваші італійські друзі матимуть змогу листуватися з вами електронною поштою, і ви один одного краще зрозумієте.
  • ВимоваОпанувати темп італійської мови вам допоможе аудіосупровід курсу із записами її носіїв . Їх достатньо просто слухати й повторювати. Це буде приємно, адже італійська мова напрочуд мелодійна, красива й позбавлена будь-яких ускладнень у вимові.