Ваш код акції: 45576

Італійська для початківців EXTRA A1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Італійська мова насичена емоціями, жестами та мімікою. Здається, розумієш її інтуїтивно, але ... відповісти не можеш. Тож, якщо труднощі перекладу у вас дійсно існують, не гайте часу. Почніть вивчати італійську мову з нуля і насолоджуйтеся сповна культурою і традиціями Італії. Не бійтеся робити це самостійно. Італійська зовсім не складна. Вона емоційна, яскрава і неймовірно цікава! Хочете спробувати? Тож не зволікайте, скачайте безкоштовний урок і, ми впевнені, ви закохаєтесь у цю мову раз і назавжди.

ЄШКО пропонує не просто самовчитель італійської, а повноцінні курси з якісними і сучасними навчальними матеріалами, аудіо додатком з діалогами, що записані носіями мови, а також збірками вправ на закріплення матеріалу. Крім того, ви завжди можете розраховувати на допомогу особистого викладача. Методика курсу розроблена таким чином, що вивчення мови не напружує, а, навпаки, діє як релаксант після напруженого дня. Тож у вас з'явиться нове цікаве хобі - вивчати італійську!

Щоб вивчення мови стало ще більш ефективним і цікавим, ми підготували для вас корисне доповнення: Італійська мова з нуля + онлайн версія курсу. Це найкращий варіант для студентів-початківців. З одного боку, ви отримуєте дуже корисний підручник, а з іншого - не менш ефективний онлайн-додаток, що суттєво прискорює процес навчання і робить його ще більш цікавим і різноманітним. Погодьтеся, вивчати мову онлайн дуже зручно, комфортно і звично для багатьох з нас: ви можете слухати італійську вимову, виконувати завдання, дивитися вебінари, спілкуватися з викладачем. Готові спробувати? Тоді, ласкаво просимо в ЄШКО - вчити італійську мову online!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Чому студентам подобається навчатися в ЄШКО (сім аргументів «За»):

  • Ефективність. Італійську мову вчити легко, а вчити італійську з ЄШКО – легко й приємно. Завдяки унікальній методиці викладання, процес навчання відбувається із захопленням і щоденним прогресом.
  • Універсальність. Зміст уроків і форма викладання матеріалу є зручною для студентів будь-якого віку й рівня початкових знань. Іншими словами, той, хто щось знає, не втрачає ні хвилини на повторення, а новачок не пропускає жодного важливого моменту.
  • Зручність. Вчити італійську з ЄШКО ви можете хоч у самій Італії на березі Середземного моря. Усе, що потрібно – Інтернет і друковані навчальні матеріали ЄШКО. На свій розсуд ви обираєте час для виконання вправ і консультацій з особистим викладачем.
  • Легкість. В італійській мові прекрасне все, навіть проста граматика, яка завдяки ЄШКО зрозуміла кожному. Методика Європейської школи вчить легко читати, писати, розуміти й відтворювати італійське мовлення, заощаджуючи власні час і кошти.
  • Підтримка. Наші викладачі допоможуть вам закохатися в саму Італію і її романтичну мову. З перших занять ви зрозумієте, що школа дійсно може бути вільною від стереотипів і примусу. А знання, які вона дає, одразу готові до використання в реальному житті.
  • Раціональність. Вам не потрібно прямувати до Італії у пошуках мовного середовища. ЄШКО надає його якісний аналог в аудіосупроводі до курсу. Вам не потрібно діставатися місця навчання на іншому кінці міста, достатньо поспілкуватися з особистим викладачем в телефонному або онлайн-режимі абсолютно безкоштовно. Немає потреби писати нудні й нерозбірливі конспекти, бо уся навчальна література залишається вам назавжди.
  • Можливості. Італія – країна безмежних можливостей для творчих людей. «Італійська для початківців» від ЄШКО значно наблизить цю країну до вас.