Ваш код акції: 45576

Японська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Ви сумніваєтеся, що японська мова стане вам у пригоді? Гадаєте, навчання буде важкою працею, бо ця мова дуже своєрідна? Запевняємо, це не так. Звісно, потрібно вчити японську. Навіщо? Японські перекладачі завжди поза конкуренцією. Їх мало, тому і одержують набагато більше, ніж їхні англомовні колеги. До речі, правильно обрана методика навчання – запорука вашого успіху.

ЄШКО пропонує уроки японської, розроблені за унікальною методикою природного здобуття знань, що дозволяє людині будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки відразу зануритися в процес навчання (незалежно від того, вивчала вона колись мову або вперше побачила японський алфавіт). Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Менше теорії – більше практики – основа цього курсу. Отже, ви грамотно писатимете, вільно читатимете і розмовлятимете японською.

Додатковою перевагою наших курсів є те, що вам не прийдеться під когось підлаштовувати свій графік занять, бо навчатиметесь дистанційно, самостійно обираючи коли вам зручніше займатися, де займатися, та скільки часу приділяти заняттям.

Щоб переконатися, що наші уроки японської мови відповідають вашим вимогам, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаПропонований курс японської мови дозволить вам опанувати ази граматики. Найважливіші граматичні правила викладено в контексті різних життєвих ситуацій – не треба заучувати. Ви швидко запам’ятовуєте нове і у разі потреби зможете застосувати на практиці. Кожне виконане завдання стане чудовим стимулом до нових звершень.
  • Розмовні навичкиПравило «насамперед зрозумій» застосовується і тут. Поступово ви збагачуватимете свій словниковий запас. Спочатку спробуєте «поспілкуватися» з друзями, потім «замовите страву в ресторані», «відвідаєте перукарню», «придбаєте квитки». Йдеться про змодельовані ситуації, в яких ви станете одним із головних героїв, тому швидко і невимушено запам'ятовуватимете щоразу кілька десятків нових слів.
  • ВимоваВи отримаєте навчальні журнали з 20 аудіодисками. Це аудіозаписи японської мови, без яких будь-який інший підручник втрачає сенс – якщо ви не чуєте носія мови, важко опанувати правильну вимову. З ЄШКО ви подолаєте всі перешкоди. Вже після кількох уроків ви відчуєте, що «порозумілися» з японською.
  • Читання та письмоКурс містить домашні завдання і вправи на читання і переклад текстів. Виконуючи їх, ви набудете первинних навичок письма, згодом читатимете нескладні японські тексти, листуватиметеся з друзями, а також занотовуватимете будь-яку інформацію.