Ваш код акції: 45576

Елементи курсу

Навчальні матеріали. Студенти курсу «Японська для початківців» отримують:

20 навчальних посібників: 20 підручників з уроками.

У кожному посібнику міститься 2 уроки.

Аудіо-записи. Для відпрацювання вимови в Особистому кабінеті студента доступні аудіозаписи, які також можна завантажити в MP-3 форматі. Вони записані носіями мови, тому правильна вимова формується з найперших уроків.
Онлайн тренажер. Для відпрацювання навичок говоріння, засвоєння нових слів і граматичних правил кожен студент отримує доступ до онлайн версії курсу. Навчання стає ще легше, доступніше і цікавіше! Ви можете завантажити наш курс на мобільний і слухати на пробіжці, у транспорті, на пляжі. Займатися можна вдома, на дачі, у парку – вибирайте місце, де вам комфортно, і час, коли вам зручно. Головне – навчання проходить без стресів, без зайвих витрат часу і коштів.
Ваш особистий викладач. Методика курсу передбачає самостійне вивчення мови, тому він чітко структурований, розбитий на блоки, а матеріал поданий у легкій і простій для запам'ятовування формі. Проте у новачка завжди виникають якісь питання. Ми із задоволенням допоможемо розібратися з труднощами: особистий викладач проконсультує вас телефоном (057)–766–16–70 згідно з графіком консультацій, відповість на питання прямо в домашній роботі, яку ви можете надіслати поштою, або ж, що ще простіше, зробити в Особистому кабінеті студента на сайті. І, звичайно ж, безкоштовна інформаційна лінія – 0 800 211-700. Будьте на зв'язку! Ми завжди готові надати вам допомогу.
Домашні роботи. В кінці кожного уроку ви знайдете бланк для виконання домашніх завдань. Крім того виконувати домашні завдання можна на сайті ЄШКО в Особистому кабінеті студента. Намагайтеся робити всі «домашки» – таким чином ви не лише закріплюєте пройдений матеріал, ви отримуєте відгук вашого викладача, який виправить помилки і неточності і підкаже правильну відповідь.
Безкоштовна участь у вебінарах. Іноді буває складно розібратися в якійсь темі, хочеться з кимось обговорити питання, що накопичилися, або «зарядитися» енергією від ентузіастів і фахівців своєї справи. Тому ми регулярно запрошуємо професіоналів-практиків, які проводять для наших студентів безкоштовні вебінари. Під час таких онлайн уроків обговорюються складні питання, незрозумілі моменти «розкладаються» по поличках. І це ще один важливий аспект у вивченні мови. Про дату, час і тему вебінару ми заздалегідь повідомляємо на нашому сайті, а також відправляємо лист-запрошення електронною поштою. Тому, якщо ви зацікавлені у відвідуванні безкоштовних вебінарів, перевірте правильність своєї електронної адреси, указаної при реєстрації.
Додаткові «плюшки»». Щоб вивчення мови було максимально ефективним, ми створили невеликий інтернет-магазин навчальної літератури. У розділі Додаткові матеріали за цим посиланням ви можете придбати як граматичні довідники, так і книги для домашнього читання японською мовою різного рівня складності. Словнички, туристичні збірники та книги з країнознавства допоможуть не тільки істотно поповнити словниковий запас, а й більш детально познайомлять вас з країною мови, що вивчається. Вас чекає захоплююча подорож по Японії, не виходячи з дому!
Сертифікати. Після закінчення курсу наші випускники отримують своєрідний приз - Сертифікат про закінчення курсу. Безсумнівно, він стане в нагоді вам при влаштуванні на роботу, доводячи вашу цілеспрямованість і кваліфікацію. Якщо ж ви хочете, щоб ваші зусилля були оцінені й відзначені у документі, здайте підсумковий тест і ми вам видамо ще один Сертифікат із зазначенням оцінки. Повірте, ваші знання – це ваш найцінніший скарб.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект