Ваш код акції: 43516

Журналістика

На кого розрахований курс

Напевно, той день, коли ви зрозуміли, що хочете бути журналістом, вже в минулому. Наразі перед вами цілком конкретне завдання: журналістика як професія. Адже відвідування чудових місць і спілкування з відомими людьми – лише обгортка від цукерки, яка називається щоденною і копіткою працею без свят та вихідних. Це і є ваша майбутня робота. Важка, але загалом така цікава!

Не виключено, що деякі вже спробували себе в ролі кореспондента і відчули відповідальність – саме тому вам і знадобилися курси журналістики, адже треба оперативно і якісно видавати сюжети в ефір, а статті – у друк. Ви маєте опанувати дуже багато, проте часу на навчання бракує.

ЄШКО пропонує оптимальний варіант – 16 дистанційних уроків основ журналістики, які містять необхідні відомості. Ви навчатиметеся вдома, в перервах між роботою та хатніми справами, під час подорожей, зможете використати любу зручну хвилину, яка у вас буде з’являтися після виконання всіх термінових справ. Ви навчатиметеся залюбки і завжди зможете звернутися по допомогу до особистого викладача.

Оскільки справжній журналіст не має вірити на слово своєму співрозмовнику, а зобов’язаний перевіряти інформацію, ми пропонуємо завантажити пробний урок курсу і особисто переконатися, що наш курс стане вам у пригоді.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 469,41 399,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Про що можна писати, а про що – ні. Це дуже важливе питання. Йдеться не про політичні уподобання роботодавця і не про формат того чи іншого видання. Журналістська етика – два головних слова, значення яких ви ніколи не повинні забувати. Не має значення, це буде рекламний матеріал або новинний сюжет. Ви не має ніяковіти і червоніти за написане. Отже, ви навчитеся збирати інформацію і працювати з нею, ставити правильні та коректні запитання. Цю тонку науку вам доведеться осягнути.

Зібрати інформацію – це лише частина роботи. Ви дізнаєтеся про способи висвітлення інформації. Як писати статтю, готувати інтерв’ю, новину, допис. Жанри публікацій та журналістські прийоми; сюжети та авторські програми – про все це ви дізнаєтеся в межах нашого курсу. Матеріал викладено доступно і цікаво, а також містить безліч прикладів, слушних порад та рекомендацій, які в подальшому обов’язково стануть вам у пригоді. Це справжня школа журналістики, якої вам не вистачало.

Ви дізнаєтеся, як працювати з документами (прес-релізами, тезами, доповідями тощо). Ви навчитеся відразу ж визначати головне, а другорядне залишити (доки інформацію не перевірено). І, звичайно ж, ви зрозумієте, чому не варто використовувати текст прес-релізу в первинному вигляді (за винятком офіційного коментаря чи повідомлення від першої особи) в своєму виданні. Статті із зазначенням вашого імені та прізвища (або псевдоніма) будуть відрізнятися від решти, бо після опанування курсу ви зможете знайти свій стиль та почерк, а отже і бути впевнені у своєму журналістському майбутньому.

Завершивши наш курс, ви опануєте спеціальність «журналістика» і будете на всі сто відсотків підготовлені і обізнані. Також ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді. Ваші професійні якості плюс документ – це запорука вашого успіху. Жоден роботодавець вам не відмовить.