Ваш код акції: 47328

Мистецтво в’язання

На кого розрахований курс

Курс спрямовано, насамперед, на тих, хто поки що не вміє в’язати, але схиляється перед володарем гарного та ексклюзивного в’язаного виробу. Не секрет, що саме речі, виготовлені своїми руками, по-справжньому унікальні та чудові. Погодьтесь, завжди хочеться зробити щось самому, але не має бажання відвідувати курси в’язання.

ЄШКО пропонує компроміс: курси в’язання, які стануть у пригоді початківцям. До того ж, їх не потрібно відвідувати. Ви навчаєтеся вдома в комфортних умовах і досягаєте певних результатів. Адже матеріал викладено дуже доступно з покроковими рекомендаціями. Отже, в’язання стане приємною розвагою для студента.

До речі, уроки зацікавлять і тих, для кого плетіння гачком та спицями не є «новою справою» – під час навчання ви поповнюватимете скарбничку знань і відкриватимете нові обрії. Хочете переконатися, що такий курс задовольнить ваші вимоги? Скачайте наш безкоштовний пробний урок просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

Пропонований курс в’язання для початківців містить необхідний спектр знань: від вибору пряжі та інструментів до нюансів виготовлення певних виробів. Цей універсальний посібник (уроки в’язання спицями + курси плетіння гачком) стане вам у пригоді. Теорія, викладена за спеціальною методикою з покроковими рекомендаціями, – запорука вашого успіху.

Отже, ви навчитеся виготовляти викройки одягу і знімати мірки, опануєте техніку в’язання спицями та гачком, зможете виконувати обробку і «складати» готові вироби, а також плести ажурні візерунки. Для початківців уроки плетіння гачком будуть дуже корисними, адже не секрет, що «перші кроки робимо» не спицями. Хіба не хочеться навчитися створювати шедеври саме тим інструментом, який ви вмієте тримати в руках? Детально зупинимося на кольорах в’язаних виробів, також звертаємо вашу увагу на малюнки та візерунки, опуклі візерунки, «філейне» плетіння.

Просто повірте в те, що ви можете створювати справжні витвори мистецтва, а ми навчимо вас плести декоративні мережива, розповімо про «туніське плетіння», як самому зв’язати пончо, пелерину, шаль. Для початківців також стануть у пригоді покрокові рекомендації щодо в’язання чоловічого пуловера та кардиганів.

Опанувавши курс (він складається з 24 уроків), студенти отримують Свідоцтво ЄШКО. Отже, ви не лише оновлюватимете гардероб свій та своїх близьких модним одягом, а й зароблятимете. Це ж чудово!