Ваш код акції: 47328

Садово-парковий дизайн

На кого розрахований курс

Бажаєте врятуватися від буденності й зануритися у світ фантазій? Ви захоплюєтеся квітковими композиціями, які ви залюбки роздивляєтеся у садочках і міських сквериках?

Полюбляєте оцінювати дизайнерські ідеї та їхнє втілення на світлинах у соціальних мережах, при цьому намагаєтеся зрозуміти, як вони це зробили? Зрозуміло – у вашій душі оселився митець, якому кортить створювати свій, неповторний ландшафтний дизайн у якомусь затишному куточку живої природи. Відкрити це друге, творче «Я» й отримати від цього процесу справжнє задоволення вам допоможе наш курс «Садово-парковий дизайн».

Пропонуємо до вашої уваги універсальні матеріали, які у досить цікавій, захопливій формі надають необхідну інформацію з питань садового й паркового дизайну. Можна використовувати ці матеріали як самостійний курс власне садового ландшафтного дизайну. Наші навчальні посібники підійдуть як початківцям, які до сьогодні займалися виключно «дизайном власного городу», так і аматорам, які вже намагалися створювати красу просто неба й не лише на обмеженому просторі (наприклад, для тих, кому вдалося прикрасити садибу або парк біля будинку).

Також пропонуємо вашій увазі найсолодші «родзинки» успішної практики благоустрою територій. У вас прокинеться бажання перетворити пустелю на оазис і будь-яку місцевість на куточок райського відпочинку. Якщо ж сумніві все-таки не полишають вас і вимагають знайти найкращі курси ландшафтного дизайну, тоді завантажуйте наше пробне заняття просто зараз. Ви переконаєтеся – пошуки закінчено.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички і вміння здобувають студенти курсу

Оскільки інформація курсу надається у доступній і цілком практичній формі, студент може одразу втілювати отримані знання в життя. Ця школа ландшафтного дизайну, без перебільшення, допомагатиме вам усе життя.

Курс містить 32 актуальні теми, що стосуються оздоблення територій. Ось лише деякі з них:

  • різновиди декоративних садів;
  • створення оригінальних квітників із декоративних рослин;
  • бюджет облаштування території та різноманітні варіанти рішень;
  • особливості створення альпінарію (кам’янистого саду);
  • «правильний» басейн: будівництво «від» і «до»;
  • квітники з багаторічними рослинами;
  • сад на даху (не так вже й важко).

Ви опануєте професійний підхід у створенні дизайну садової ділянки, зрозумієте саму суть ландшафтно-паркового дизайну й зможете втілити в життя власні найсміливіші фантазії. Ви дізнаєтеся багато цікавого про квіти й про рослини взагалі; з’ясуєте, як вписати басейн в дизайн саду, якими бувають садові меблі та як правильно обирати садовий декор.