Ваш код акції: 43516

Менеджер з логістики

На кого розрахований курс

Відповідно до тлумачного словника бізнес-лексики, логістика – це наука про раціональну організацію виробництва, транспорту й розподілу, що комплексно, із системних позицій охоплює питання постачання, організації промислового виробництва, розподілу (руху товарів) і збуту готової продукції.

Курс ЄШКО «Менеджер з логістики» – чудовий навчальний посібник для тих, хто планує працювати в сфері складування й експедирування вантажів, а також в інших структурних підрозділах виробничих підприємств і фірм. Одержавши настільки фундаментальні знання, Ви легко зможете застосувати їх у своїй практичній діяльності й станете незамінним співробітником будь-якої компанії.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 469,41 399,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Попередні знання
Бажана наявність середньо-технічної освіти, однак курс буде цікавий також і тим, хто тільки планує присвятити себе цієї потрібній й важливій професії.

Також Вам може бути цікавим курс "Як розпочати власну справу".

Навчальні матеріали
Курс складається з 15 журналів, у кожному з яких міститься по 2 уроки. Курс допоможе Вам поширити межі Ваших можливостей і навчитися одержувати максимальний результат при мінімальних витратах часу й зусиль.

Свідоцтво ЄШКО та підсумковий іспит
По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі.
Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною іспитовою комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line
Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.