Ваш код акції: 47328

Фахівець з маркетингу

На кого розрахований курс

Будь-який виробник намагається залучити й утримати якомого більшу кількість клієнтів, але виходить це далеко не у всіх. Успіх гарантовано лише тому, хто володіє достатніми знаннями й уміннями в області просування товару на ринок, визначення попиту та пропозиції й стратегічного планування діяльності фірми/підприємства. Такі знання можна одержати на нашому курсі.

Наш курс корисний тим, хто має свою справу або збирається зайнятися підприємництвом, менеджерам будь-якого рангу, продавцям і просто усім бажаючим опанувати секретами з маркетингу. Теоретичний матеріал, численні приклади й практичні вправи навчать Вас залучати покупців і робити їх своїми постійними клієнтами.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 24 уроків, що містяться у 12 навчальних журналах.

Також Вас зможе зацікавити курс "Менеджер з реклами".

Попередні знання

Попередні знання не потрібні, за винятком загальних відомостей з області комерційної діяльності.

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу «Фахівець із маркетингу» і успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу «Фахівець із маркетингу» у годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Додаткові матеріали

Додатково до курсу Ви можете замовити суперобкладинку для навчальних журналів у нашому Інтернет-магазині.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.