Ваш код акції: 45576

Масаж

На кого розрахований курс

Типова ситуація: людина скаржиться на болі в спині, а колега або приятель підходить до нього і «робить масаж» (точніше, розминає ділянку навколо шиї). Втім, хворому не стає краще (як правило, тільки гірше)… Ніколи не дозволяйте робити собі такий «масаж»! Ви не позбудетеся болю, навпаки, це може вам зашкодити.

Тим, хто хоче допомагати людям, варто закінчити курси масажу. Це не означає, що доведеться викроювати час, щоб відвідувати викладача. Ми пропонуємо початківцям унікальну можливість – уроки класичного масажу, навчання лікувальному масажу, а також курси дитячого масажу в одному дистанційному курсі ЄШКО.

Ви отримаєте комплект навчальних матеріалів (32 уроки в 16 навчальних журналах та диски з відеододатком). Решта залежить лише від вас (час та інтенсивність навчання ви визначаєте самі). Ми гарантуємо стовідсотковий результат, оскільки завдяки нашій унікальній методиці ви швидко набудете умінь та навичок.

Зазвичай ціна курсів лікувального масажу не всім по кишені. ЄШКО пропонує різноманітний та корисний матеріал за помірну плату.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та умінння набувають студенти курсу?

Ви навчитеся правильно робити масаж, адже курс містить усі необхідні відомості для практичної діяльності. Насамперед, здобудете базові знання анатомії (скелет, суглоби, м’язи). Ви знатимете, на які ділянки, залежно від захворювання, варто впливати (а не хаотично розминати м’язи!).

Ви підкорите класичний масаж спини, грудей, живота, голови, опануєте дитячий масаж. Також ви ознайомитесь із тайським масажем, східним масажем шиацу, су-джок, шведським та сегментарним масажем… Курс містить відомості про те, як правильно масажувати обличчя і як позбутися целюліту шляхом впливу на проблемні ділянки шкіри.

Крім вищезазначеного, ви дізнаєтеся, як регулювати кров’яний тиск і запобігати застою лімфи в організмі. Окремий розділ присвячений основам лікувальної фізкультури, раціональному харчуванню. Також окремо наданы рекомендації щодо масажу для літніх людей…

Отже, менше витрат на навчання – більше користі. Опанувавши масаж, допомагатимете собі та своїм близьким. Також набудете умінь та навичок, щоб започаткувати власну справу, приміром, відкрити приватний масажний кабінет. Зауважимо, це курс масажу «з сертифікатом»: закінчивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво, яке стане вам у пригоді під час влаштування на омріяну роботу.