Ваш код акції: 47328

Нетрадиційна медицина

На кого розрахований курс

Що являє собою нетрадиційна медицина? Деякі вважають, що ці методи лікування не мають нічого спільного, власне, з медициною, інші ж, навпаки, дотримуються саме їх. На жаль, обидві думки хибні. Отже, щоб мати уявлення про народні методи лікування і застосовувати їх без шкоди для здоров’я, потрібні спеціальні знання.

Якщо вас зацікавило лікування в домашніх умовах, ЄШКО пропонує дистанційний курс «Нетрадиційна медицина», викладений у 32 уроках. Це універсальний матеріал для самостійного опанування, розроблений за спеціальною методикою. Ви набуватимете теоретичних і практичних навичок, виконуючи практичні завдання.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що це те, що вам потрібно.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких знань і умінь набувають студенти курсу

Ви «порозумієтеся» зі своїм організмом, відрізнятимете хворобу від недуги. У разі легкого нездужання людина, яка розуміється на народному лікуванні, завжди може допомогти собі і навколишнім. Іноді треба відпочити, обрати інший спосіб життя, правильно харчуватися – і ви знову сповнені життєвих сил та енергії.

Ви дізнаєтеся, як правильно харчуватися, скільки часу потрібно для повноцінного сну залежно від віку. Навчитеся складати схеми різних дієт, дізнаєтеся, як схуднути без шкоди для здоров’я.

Наші фахівці розкриють секрети фітотерапії, зокрема, дізнаєтеся про цілющі властивості різних трав. Опануєте рефлексотерапію – знаходитимете біологічно активні точки організму і впливатимете на них, щоб досягти терапевтичного ефекту.
Також на вас чекають поради щодо оздоровлення всього організму, практикум із масажу; дізнаєтеся про безпечні способи омолодження; ознайомитеся з лікувальною гімнастикою, йогою.

Опанувуючи курс народних методів лікування, ви отримаєте відповіді на всі свої запитання. Навчатиметеся в комфортних умовах і в зручний для вас час. У разі потреби завжди зможете зателефонувати своєму особистому викладачу. Ви виконуватимете домашні завдання і надсилатимете їх на перевірку. Завершивши навчання, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.