Ваш код акції: 43516

Зовсім скоро: нові курси спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

Школа ЄШКО і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з громадською організацією «Асоціація випускників Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого» готують до випуску ряд курсів і вебінарів з підвищення правової грамотності жителів України.

Не секрет, що часто ми стикаємося з ситуаціями, коли грубо порушуються права людини. Ми не знаємо, куди звернутися, як себе вести в цій ситуації і як вплинути на те, що сталося. Тому кожній людині необхідно знати закони, які допоможуть в повсякденному житті або в бізнесі.

Наш директор, Кононенко Дмитро, сказав: «Ми повинні допомогти підвищити правову обізнаність наших співгромадян в трудовому, медичному, адміністративному, цивільному і кримінальному праві. Я хочу, щоб наша школа дала можливість будь-якій людині захистити свої права там, де вони грубо порушуються.» І ми з радістю вам повідомляємо: перший крок зроблено! Зараз спільно з Національним юридичним університетом готуються до випуску нові курси, які допоможуть захистити громадян в медичному праві й агробізнесі. Але це тільки початок. Ми будемо прагнути до створення курсів, які зможуть захистити вас в будь-якій сфері життя.

Опубліковано 19.02.2020
Архів новин

2020 2019 2018 2017 2016 2015

Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень