Ваш код акції: 47328

Офіс-менеджер

На кого розрахований курс

Офіс-менеджер – продовження нашого популярного курсу «Секретар-референт». Офіс-менеджер – це помічник керівника, що забезпечує йому можливість займатися вирішенням стратегічних завдань, не відволікаючись на другорядні питання. Тепер уже недостатньо всього лише швидко надрукувати на комп'ютері лист або замовити Вашому начальникові номер у готелі в іншому місті. Професія офіс-менеджера припускає якісно новий рівень Вашого співробітництва із шефом. Тепер Ви маєте вміти підготувати для нього аналітичну довідку з питання, що цікавить, звернути його увагу на підводні камені при реалізації якогось проекту й навіть гідно виступити представником свого начальника на переговорах або в будь-якій інстанції.

Наш курс має на меті завдання підготувати працівників офісу до вирішення складних і різноманітних проблем, які щодня виникають у сучасних організаціях: робота з персоналом, зв'язок організації із зовнішнім середовищем, документаційне й правове забезпечення керування фірмою, робота з діловими партнерами, інформаційне забезпечення керівників, господарські питання і т.д. Теоретичні відомості проілюстровано прикладами з практики офіс-менеджерів як вітчизняних, так і закордонних компаній.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 24 уроків, зібраних у 12 журналах-модулях. Теоретичні відомості жваво й образно проілюстровано прикладами з повсякденної практики офіс-менеджерів вітчизняних і закордонних компаній.

Попередні знання

Попередні знання не потрібні.

Свідоцтво ЕШКО та підсумковий іспит

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі.
Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.

Вам також можуть бути цікавими такі курси як «Менеджер з кадрів і по заробітній платі», «Міжнародне діловодство (International secretary)».