Ваш код акції: 47328

Парапсихологія

На кого розрахований курс

Наш курс «Парапсихологія» допоможе Вам знайти відповіді на питання, що стосуються таємниць життя, духовної сфери й невідгаданих явищ. Метою нашої подорожі по дорогах магів і містиків, а також дослідників незвичайних і таємних явищ – езотериків, оккультистів і парапсихологів буде пізнання прихованих можливостей душі й тіла.

Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновано у цьому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Під час навчання Ви відкриєте у собі безліч нових здібностей і навчитеся успішно формувати події свого життя.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 20 навчальних журналів-модулів, по одному уроку у кожному. Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновані в нашому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Також Вам можуть бути цікавими такі курси як "Карти Таро", "Курс астрології".

Попередні знання

Попередні знання не потрібні.

Свідоцтво ЄШКО

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі.

Додаткові матеріали

Студентам курсу надсилається безкоштовна папка-швидкозшивач.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.