Ваш код акції: 45576

Майстер манікюру та педикюру

На кого розрахований курс

Нафарбовані і доглянуті нігті на руках і ногах – це природно для будь-якої жінки. Навіть якщо немає часу на відвідування салону, вона все одно намагається «бути у формі». Втім, не кожна представниця прекрасної половини людства знає, як зробити педикюр вдома і як правильно робити манікюр без шкоди для здоров’я.

ЄШКО пропонує курс манікюру та педикюру як для початківців, так і для тих, хто вже намагався опанувати це мистецтво і навіть уже набув певних умінь та навичок.

Це дистанційні заняття, які дозволяють за короткий час опанувати багато матеріалу, причому йдеться про ефективне навчання. Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 457,65 389,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Наше навчання манікюру містить 20 уроків (10 навчальних журналів), а також DVD-диски з відеоуроками (замовляються додатково). Теми уроків охоплюють весь спектр необхідних знань. Крім гігієнічного класичного обрізного манікюру і його «екзотичних» різновидів («гарячий», «deluxe», «європейський»), ознайомитеся з водним манікюром («мармуровий») та «ікорним 3D».

Ви дізнаєтеся, як навчитися робити манікюр вдома без шкоди для здоров’я. Всі уроки супроводжуються практичними вправами. Ми розповімо, як доглядати за кутикулою, також ви дізнаєтеся, які існують нігті, яка довжина доречна в тому чи іншому випадку, а ще навчитеся обирати форму нігтьової пластини. Ви опануєте різні техніки і зможете розповісти своїм знайомим, як робити манікюр. Зауважимо, опанувавши наші курси манікюру-педикюру, більшість студентів влаштовується до косметичних салонів, надаючи платні послуги, а деякі навіть відкривають власний косметичний кабінет. Ви набудете таких умінь та навичок, що додаткові уроки манікюру або курси педикюру вам не знадобляться.

До речі, ви навчатиметеся вдома і виконуватимете практичні завдання в комфортних умовах. Також вам забезпечено підтримку особистого викладача. Ви можете йому зателефонувати, щоб поставити запитання і порадитися. Це дуже зручно і сприяє найкращому результату. Опанувавши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО.