Ваш код акції: 43516

Польська для середнього рівня+ online

На кого розрахований курс

Якщо ви підкорили курс «Польська для початківців» і хочете поглиблено вивчати граматику, то цей курс саме для вас. Якщо раніше ви не навчалися в ЄШКО, але намагалися опанувати мову самостійно або за допомогою викладача, і хочете досягти середнього рівня, то цей курс також для вас.

Знання засвоюються швидко, оскільки навчатися цікаво. Кожний урок починається з вступної мовної розминки і містить словник нових слів. Матеріал має практичну спрямованість: ви навчитеся складати резюме та оголошення, запрошення та доручення, а також працюватимете з іншою документацією. Великий обсяг матеріалу, який ви маєте опанувати, вас не обтяжить. Хатні справи – єдиний недолік під час навчання. Втім, і це не проблема: завдяки дистанційному навчанню ви опановуєте курс саме тоді, коли вам зручно.

Щоб визначити, чи відповідають наші уроки польської вашим вимогам, пропонуємо скачати безкоштовно пробний урок курсу.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 535,29 455,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

  • ГраматикаПідкорюючи польську в межах курсу ЄШКО для середнього рівня, ви опануєте граматику (наприклад, утворення прислівників від якісних прикметників, ступені порівняння прислівників та особливості їх вживання, віддієслівні іменники, відмінювання та особливості вживання заперечних та неозначених займенників, питальні речення). У кожному з 20 навчальних журналів ви знайдете вправи, проілюстровані життєвими ситуаціями. Вам не доведеться щось заучувати – ви засвоюватимете інформацію невимушено.
  • ВимоваВи матимете можливість слухати польську мову. Ви отримаєте навчальні матеріали з курсу для середнього рівня з 20 CD у форматі MP3. Це допоможе удосконалити вимову.
  • Розмовні навичкиНаша польська для середнього рівня збагатить ваш словниковий запас. Цікаво викладено лексичний матеріал: ви стаєте «учасником» тих чи інших подій (покупки, відвідування різних закладів, бесіда з другом, прогулянка та багато іншого). Ви зануритеся в «мовне середовище», ознайомитеся з новими словами, навчитеся вживати їх у певних ситуаціях.
  • Читання та письмоВи навчитеся добре писати та читати польською. Вам запропонують виконати низку завдань, наприклад, написати есе, заяву про зарахування на навчання або анонсувати нову книжку, написати рецензію на кінострічку. Отже, це допоможе вам легко та невимушено опанувати польську мову на належному середньому рівні.