Ваш код акції: 45576

Практична психологія

На кого розрахований курс

Ви цікавитеся мотивами поведінки людей? Ви прагнете до самопізнання й самовдосконалення?

Отримані знання дозволять Вам поглянути на себе по-новому, стати краще, добріше й професійніше, побачити світ в іншому вимірі, зрозуміти інших і зробити життя щасливішим та пліднішим. Ви довідаєтеся, як опанувати механізмом самоконтролю, ефективно вправлятися зі стресом, як виявити й розвити свої приховані дотепер можливості й підвищити самооцінку, як поліпшити відносини з іншими людьми й виконувати професійні ролі так, щоб отримувати радість і задоволення.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали
Навчальний матеріал курсу психології складається з 60 уроків, що містяться в 30 навчальних журналах. Курс містить велику безліч прикладів, що ілюструють обговорювану проблему, а різноманітні практичні вправи дозволять Вам знайти гідний вихід у різних життєвих ситуаціях.

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий екзамен
По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line
Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.