Ваш код акції: 47328

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Останнім часом можна почути таку фразу: «На жаль, я не програміст, тому й без роботи, а програмісти навіть за кордоном заробляють добре». Така пасивність вражає і хочеться запитати: «А що заважає стати програмістом?» Одні нарікають на відсутність здібностей, інші – на вік, а переважна більшість людей просто мовчить.

Причин такої поведінки може бути дві: небажання навчатися і спроба навчатися за складним для опанування матеріалом. Якщо ви переглядаєте цю сторінку, то, напевно, не належите до першої категорії зневірених, тому наша пропозиція вас зацікавить. Отже, пропонуємо вам опанувати основи програмування.

Цей матеріал розроблений як «для чайників», так і для тих, хто вже намагався підкорити програмування і набув певних умінь та навичок. 24 уроки, в яких доступно і цікаво висвітлено необхідну інформацію (насамперед, мови програмування Паскаль і java). Курс має практичну спрямованість. Дистанційне навчання має багато переваг, і ви зможете в цьому переконатися, навчаючись на даному курсі програмування. Крім того, вам забезпечено підтримку особистого викладача, до якого можна звернутися у разі потреби і отримати слушні поради та змістовні відповіді.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Ви навчаєтеся в комфортних умовах, не залежите від чийогось графіка і за короткий час досягаєте успіху. Це ідеальний варіант вивчення програмування для початківців, бо курс не містить зайвої інформації. Менше теорії – більше практики.

Уроки програмування, які ми вам пропонуємо, складаються з 12 журналів (по два уроки в кожному) – це і теорія, і практика. Отже, щоразу набуватимете навичок і зможете самі розробляти програми. Звісно, спочатку це будуть прості варіанти, проте згодом, вправляючись і ґрунтовно опановуючи матеріал, ви станете справжнім програмістом.

Ви вивчите мови програмування php та C# (Сі Шарп), їх особливості та призначення, також ознайомитесь із мовою програмування Pascal на належному рівні, яку використовуватимете в подальшій роботі.

Курс має практичну спрямованість, тобто ви розроблятимете і описуватимете алгоритми, редагуватимете тексти, будуватимете арифметичні та логічні вирази. Під час навчання ви створюватимете різноманітні програми, тобто зможете скласти своє перше портфоліо і показати його роботодавцю у разі потреби. Це буде ваш перший, але впевнений крок до успіху.

Опанувавши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час працевлаштування на високооплачувану роботу. Також ви станете затребуваним на ринку праці.