Ваш код акції: 47328

Менеджер з питань зв’язків із громадськістю

На кого розрахований курс

Наш курс «Менеджер з питань зв'язків із громадськістю» познайомить Вас із мистецтвом створення ділового, політичного іміджу, допоможе опанувати сучасними технологіями дослідження ринку, навчить співробітничати із засобами масової інформації, організовувати прес-конференції, виставки, успішні презентації, створювати рекламні повідомлення й навіть захищати конфіденційну інформацію. Основні завдання PR-менеджера - цільова пропаганда, інформаційне відстоювання інтересів організації й зворотний зв'язок. Паралельно він відповідає за формування й підтримку необхідного сприятливого іміджу компанії й контролює просування її продукції на ринку.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 24 уроків, що містяться у 12 журналах-модулях. У рамках курсу Ви одержуєте всі необхідні для навчання матеріали, а також безкоштовну папку-накопичувач для курсу.

Також Вам може бути цікавим курс "Журналістика".

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит
По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line
Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.