Ваш код акції: 47328

Курс крою та шиття

На кого розрахований курс

Курс, у першу чергу, адресовано тим, хто дійсно хоче опанувати мистецтво крою і шиття, розуміючи при цьому, навіщо потрібні ці знання. Адже буває так, що тільки-но записалися на дорогий курс крою та шиття – й кидаємо навчання, тому що передумали або немає часу. Аж раптом потрібно «підкорегувати» сукню або терміново створити собі святкове вбрання, якого немає у магазині й на ринку, а знань і вмінь бракує! Що робити у такій ситуації? Звісно, вчитися далі! І, головне, знайти якісний підручник.

Ідеальний варіант у цьому разі – курси крою й шиття для початківців від ЄШКО. Якщо ви вже вмієте розрізнювати види швів і обирати тканину, він буде додатковим плюсом для навчального процесу. Але навіть якщо ви ніколи не мали справи з тканиною й голкою, і тільки зараз вам спало на думку «придивитися» до існуючих курсів; а також, якщо ви шукаєте інформацію про курси крою і шиття – можливо, саме наша пропозиція стане вам у пригоді

Ми пропонуємо зареєструватися на недорогий курс навчання, який гарантує стовідсотковий результат. Не вірите, що таке може бути?

По-перше, ми гарантуємо, що нашої школи крою ви не залишите на півдорозі. Адже тут цікаво вчитися навіть будь-кому, навіть тим,у кого завжди не вистачає часу або сил.

Матеріали курсу досить доступні й цікаві, надають лише потрібні знання, зрозумілі навіть абсолютним початківцям, які жодного разу в житті не тримали в руках ножиці й ніколи нічого не кроїли. Девіз ЄШКО: менше теорії – більше практики! Крок за кроком опановуючи цю корисну науку, ви з кожним уроком будете відчувати зростання власного професіоналізму.

По-друге, як і у звичайній школі, після занять ви будете виконувати домашні завдання. За умов дистанційного навчання наш самовчитель крою і шиття надає можливість ставити запитання й отримувати поради з будь-яких незрозумілих моментів курсу від особистого викладача, якого закріплюють за кожним студентом ЄШКО. Початківцям і тим, хто опановує мистецтво шиття вперше, така «жива» підтримка особливо корисна. Адже дійсно, процес крою може викликати у новачків певні непорозуміння.

Пропонуємо завантажити наш пробний урок і з’ясувати, чи підходить така манера викладання саме вам.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички і вміння здобудуть студенти курсу

Виконуючи вказівки досвідчених викладачів курсу, ви опануєте виробництво цілої низки текстильних виробів – від елементарної спідниці до вечірньої сукні. Курс розглядає покрокове створення комбінезонів і жакетів, курток і чоловічих брюк, ділових костюмів і модного домашнього вбрання. Вас навчать обирати застібки й підкладку, дізнаєтеся, що таке кокетка і як правильно її обробляти. Окреме й досить докладне заняття присвячене вивченню механізму й принципу роботи швацької машинки.

У кожному занятті ви знайдете не тільки необхідну інформацію, що стосується конкретної теми, а й цікавий практикум (аби навчитися шити швидко і якісно, потрібно виконувати усі вправи, адже тільки так можна натренувати руку). Крім того, вашій увазі запропоновано корисні й практичні рубрики: «Поради стиліста», «Модні стилі й напрями», «Мистецтво спілкування із замовником» і багато іншого.

Повний курс містить 24 уроки (12 навчальних журналів). При цьому кожен студент може обрати зручний для себе темп навчання: звичайний (два уроки на місяць), або прискорений (24 уроки за 3–4 місяці). Успіх у навчанні залежить тільки від вашого бажання й сумлінності у навчанні.

Після закінчення курсу крою і шиття ви не лише опануєте професію швачки, а й підкорите мистецтво моделювання одягу. Це вже професійний рівень зовсім іншої якості. А коли отримаєте свідоцтво ЄШКО про закінчення занять, зможете без проблем влаштуватися на престижну й творчу роботу.