Ваш код акції: 45576

Іспанська для початківців

На кого розрахований курс

Вирішили підкорити Латинську Америку й не знаєте, як її про це повідомити? Адже у школі, під час вибору іноземної мови, ви не побачили жодної користі в іспанській. Багато хто про це неодноразово жалкував. По-перше, іспанська легша за англійську, вона красивіша, більш романтична й найпоширеніша в світі після китайської. Так, 500 мільйонів мешканців земної кулі розмовляють саме іспанською. Додайте сюди споріднені латиноамериканські мови, і ви пошкодуєте ще більше. Але, як то кажуть, маємо те, що маємо, і досить собі докоряти. Краще знайти в собі бажання виправити помилку й вивчити іспанську мову з нуля. Повірте, це набагато простіше, ніж вам здається. Якщо ж ви все-таки мали попереднє знайомство із цією європейською мовою і просто дуже добре забули все, що колись вивчили, теж не біда. Можете повторити від самого початку. Отже, порядок опанування такий: знаходимо вільний час у своєму щоденному розкладі, кілька близьких однодумців, які підтримають ваше прагнення й складуть компанію у вивченні іспанської мови, та обираємо самовчитель іспанської, оздоблений всіма необхідними освітніми інструментами.

ЄШКО пропонує не ходити далеко й не сушити голову проблемою вибору. Рішення просте, зручне й досить якісне – курс іспанської для початківців. Крім добре оздобленої літератури ви отримаєте найважливіший елемент будь-якого навчання – консультації кваліфікованих викладачів. Погодьтеся, для успішного плавання кораблю потрібен штурман! Так і у навчанні – література це добре, але хтось має вас навчити користуватися нею із максимальною користю. Саме таку унікальну модель навчання без зайвих витрат сил і часу вам пропонує Європейська школа дистанційної освіти. Аби докладніше дізнатися про переваги наших уроків іспанської мови для початківців, ласкаво просимо до опції «Скачати пробний урок».

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти курсу

  • Розмовні навичкиІспанський словниковий запас у студентів ЄШКО збільшується досить швидко. Якщо ви помітили, у програмі курсу навіть немає числових анонсів, скільки нових слів за урок вам доведеться вивчити. Натомість, анонсуються лише теми: від зовнішності й музики до політичного життя. Отже, після закінчення курсу «Іспанська для початківців» вас вважатимуть ерудованим співбесідником. Крім того, аудіосупровід до курсу із записами носіїв мови допоможе вам говорити не тільки багато, але й красиво.
  • ГраматикаУважно переглянувши розділ «Програма курсу», ви зможете побачити, що курс складається з 40 уроків. Ретельно їх виконавши, ви опануєте всю граматику іспанської мови і, завдяки практичним вправам, зможете втілювати ці знання в життя одразу ж. Від займенників до дієвідмін, система іспанської мови досить проста й легко піддається розумінню.
  • ЧитанняЧитати іспанською ви зможете вже після перших уроків. Адже мова досить проста, цікава й милозвучна. Вам сподобається читати вголос, вимовляти іспанські слова по кілька разів, тому що це насамперед приємне заняття. Читати тексти іспанською ви будете в міру накопичення знань і словникового запасу.
  • ПисьмоНайкраще засвоїти іспанський правопис допомагають спеціальні вправи, у яких потрібно закінчити речення, або письмові переклади. За 32 уроки курсу наші студенти без проблем вчаться писати іспанською будь-які тексти.