Ваш код акції: 47328

Карти Таро

На кого розрахований курс

Цей чудовий барвистий курс пропонує Вам помандрувати до таємниць власного «я» і пізнати свою особистість, знайти свій життєвий шлях й свою місію у цьому світі. Курс «Карти Таро» призначено для тих, хто не має спеціальної психологічної підготовки, але хоче поширити знання про людину й невідомі сфери людської особистості.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 658 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 20 навчальних журналів-модулів (по 1 уроку у кожному журналі). До кожного уроку надсилаються кольорові додатки із зображенням карт.

Також Вам можуть бути цікавими такі курси як "Парапсихологія", "Курс астрології".

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит

По закінченні курсу ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі.
Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Додаткові матеріали

Студентам курсу надсилається безкоштовна папка-накопичувач.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.