Ваш код акції: 45576

Мистецтво фотографії

На кого розрахований курс

Цей курс стане в пригоді тим, хто хоче навчитися фотографувати професійно.

Напевне, ви вважаєте, що з новітньою фотокамерою отримаєте кращий результат? Хіба ви не зустрічали бездарних фотографів із дорогими фотокамерами, роботи яких соромно показати знайомим? То ж то й воно! Це відбувається через те, що їхній власник не може скомпонувати кадр, підібрати освітлення, а іноді навіть не знає основних функцій налаштування своєї фотокамери! До речі, зйомка в автоматичному режимі дуже рідко виходить вдалою.

Отже, як знайти дистанційні курси фотографії (багатьом людям бракує часу відвідувати уроки), щоб вони були недорогими і водночас ефективними? Адже не завжди ціна відповідає якості: навчання дороге, а користі мало.

ЄШКО пропонує уроки фотографії, які зацікавлять як початківців, так і тих, хто вже має певний досвід і свого часу опановував фотокурси. Матеріал викладено дуже доступно. Тут ви знайдете корисну інформацію, яка стане в пригоді професійному фотографу. Ви навчаєтеся вдома, самі обираєте час і не «підлаштовуєтеся» до чийогось графіка. Хочете переконатися, що курс задовольнить вимоги як початківців, так і фотохудожників-практиків? Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу «Мистецтво фотографії».
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

Незважаючи на те, що вартість курсів фотографії ЄШКО цілком прийнятна, пропонований матеріал можна назвати своєрідним посібником із цифрової фотографії. Курс стане в пригоді особливо новачкам: краще навчатися за «правильним» підручником і довести справу до кінця, ніж зупинятися на півшляху через складну методику.

Пропонуємо вашій увазі наступні теми:
  • портретна зйомка і підбір світла в студії;
  • зйомка пейзажів та архітектури;
  • зйомка спортивних змагань, об’єктів, що рухаються, а також панорамна зйомка;
  • робота з моделлю; фотограф на весіллі або святковій вечірці;
  • інфрачервона зйомка; художні прийоми та ефекти.

Окремо – поради тим, хто цікавиться обробкою світлин і шукає «рекомендації з фотографії для початківців». Це і обробка в Adobe Photoshop, і фотоколаж, і фотомонтаж, і цифрова ретуш фотопортрета. Отже, ви триматимете в руках унікальний самовчитель, який містить найкориснішу інформацію з фотографії.

Ви набудете практичних навичок, а також опануєте теорію фотографії: ознайомитеся з історією цього мистецтва, основними термінами, дізнаєтеся, як обирати ідеальну фотокамеру й облаштовувати робоче місце фотографа. Навчатися в нашій фотошколі не лише корисно, а й цікаво. Початківцям школа фотографії ЄШКО відкриє новий світ, а тим, хто потроху фотографує, – нові обрії.

Опанувавши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО. Отже, з улюбленою справою ви почуватиметеся впевненіше.