Ваш код акції: 47328

Туристичний бізнес

На кого розрахований курс

Якщо ви хочете оволодіти корисною і цікавою професією, то, напевно, вже цікавилися роботою своїх знайомих, задіяних у туристичному менеджменті. На перший погляд, справа дуже цікава і приносить дохід. Утім, щоб працювати менеджером з туризму і бути затребуваним фахівцем, потрібні знання.

Звісно, можна стверджувати, що дуже важливо мати певний досвід у цій сфері, проте, погодьтеся, здобувши спеціальні знання, ви уникнете багатьох помилок і, відповідно, швидше просунетеся кар’єрними сходами.

Якщо ви маєте потяг до цієї справи, пропонуємо вам дистанційні курси менеджерів з туризму. Це 32 уроки в 16 навчальних журналах, спрямовані на самостійне опанування. Ви навчатиметеся вдома у зручний для вас час. На протязі всього курсу вам буде забезпечено підтримку особистого викладача.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що цей курс створено спеціально для вас.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Опанувавши курс менеджера з туризму, ви дізнаєтеся, що потрібно для започаткування власної справи: це може бути як невелике турагентство, так і велика туристична фірма – все залежить від вашого настрою і здібностей. Ви дізнаєтеся, як обирати приміщення, добирати персонал; як розв’язувати правові питання.

Особливості роботи ви опановуватимете на конкретних прикладах. Отже, у разі потреби ви завжди зможете скористатися готовими моделями, адже це не абстрактні, а реальні варіанти.

Ми пропонуємо вашій увазі слушні поради щодо роботи в 48 країнах (Білорусь та Казахстан, Росія та Україна, Туреччина, Греція, Кіпр та інші). Ви вирушите у віртуальну подорож 22 європейськими країнами, також відвідаєте Африку та Америку і, насамкінець, ознайомитеся з особливостями відпочинку в 15 азіатських країнах.

Визначні пам’ятки, особливості перебування туристів, вибір готелів, спірні питання, митні та візові нюанси, медичне обслуговування – ці та багато інших тем висвітлено у межах нашого курсу.

Після завершення курсу (уроків з туризму) ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час пошуку омріяної справи.