Ваш код акції: 45576

Турецька для початківців + online

На кого розрахований курс

У вас напружені стосунки із турецькими бізнес-партнерами, і перекладач їх не вирішує? Або ваш відпочинок в Анталії обмежений спілкуванням з англомовним персоналом готелю? Або вам просто соромно, що турки вільно володіють трьома мовами, а ви не можете висловити їм повагу їхньою? Перелік приводів для взаємного кохання із найпопулярнішою мовою Сходу може бути безліч. Головне, що бажання зрозуміти мову колишньої Османської імперії у вас уже непереборне. Якщо це сталося, не відмовляйте собі у задоволенні відкрити вікно на Схід. Тільки відкривати треба саме вікно, а не порожню темну шухляду, яка на нього схожа.

Вивчити турецьку мову із звичайним самовчителем дуже важко. Її потрібно слухати, повторювати і постійно вчитися використовувати в реальному житті. Уроки турецької для початківців + online від Європейської школи кореспондентської освіти – це якісний навчальний продукт. Золота середина між репетиторами, академічною освітою і самовчителем. Персоніфікований пакет підручників, аудіосупровід із записами носіїв турецької мови плюс підтримка кваліфікованого викладача – усе це спеціально розроблена і неодноразово втілена в життя спеціальна навчальна програма від ЄШКО. Відтепер вона максимально зручна і доступна з вашого персонального комп’ютера. Ви можете вчитися вдома під час перегляду улюбленого серіалу, або під час обідньої перерви на роботі. Тобто, тільки-но ви відчули натхнення – турецька для початківців online до ваших послуг. Отже, не втрачайте часу і зайвого шансу опанувати нову для більшості східну мову. Вона не така складна, як здається, потрібно лише не пропустити той момент, коли виникло натхнення. Адже саме воно спонукає до нових відкриттів і самовдосконалення. Тому, не відкладайте у довгу шухляду свої наміри, качайте пробний урок і починайте справжнє знайомство зі Сходом!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

  • ГраматикаСолодке, але для зубів зовсім не м’яке: турецька граматика, як і турецькі солодощі, потребує певних правил під час засвоєння. Споживати і те і інше потрібно повільно, невеличкими порціями і добре «розжовуючи». Ковтати великими шматками вас ніхто і не примушує. З першого уроку ви можете насолоджуватися турецькою вимовою у виконанні справжніх носіїв мови. Аудіозаписи із ними додаються в комплекті. Одночасно ви будете отримувати цікаві порції турецької лексики, оздоблені цілком придатними інгредієнтами з турецької граматики. Нічого зайвого або не цікавого на ваш стіл не потрапить. Про це давно потурбувалися розробники курсу. Таким чином, кожен урок становитиме закінчену, цілком придатну для використання порцію турецької мови. Зв’язок з викладачем, як і саме навчання – в online режимі.
  • Розмовні навичкиРозумієш і відповідаєш – після закінчення курсу турецька більше не буде для вас незрозумілою. Те, що до початку навчання здавалося чимось неосяжним, перетвориться на цілком зрозуміле і не таке вже й важке. Ви будете без перепон спілкуватися на побутовому рівні із персоналом у готелі і неодноразово здивуєте їх своїми чіткими коментарями їхніх «таємних» розмов турецькою мовою.
  • ВимоваПеред тим, як говорити турецькою, її потрібно добре розчути. Аудіозаписи носіїв мови допоможуть вам слухати і повторювати стільки разів, скільки потрібно для розуміння. І головне, ніякого суржику! Аудіосупровід курсу «Турецька для початківців + online» від ЄШКО – це завжди якісний навчальний матеріал. По закінченні курсу ваша турецька вимова опиниться на гідному рівні навіть серед етнічних турків.
  • Читання та письмоЯкщо українка Роксолана засвоїла турецьку мову в обставинах інтриг та нервової напруги, вам, студенту ЄШКО, у навчанні ніщо не завадить! Тим більше, читати й писати сьогодні можна у власному комп’ютері. А ваш особистий викладач, так само у дистанційному режимі, завжди готовий виправити помилки і підбадьорити на шляху навчального прогресу.