Ваш код акції: 43516

Виховання дитини (від народження до 5 років)

На кого розрахований курс

Поява дитини в сім’ї – знакова подія. Отже, варто ретельно підготуватися до цього. На жаль, багато батьків нехтують цим і діють за інтуїцією. Згодом це призводить до непередбачуваних наслідків. Адже давно доведено, що саме те, як виховується дитина в перші роки життя, впливає на характер майбутньої особистості.

Хочете, щоб виховання вашої дитини було бездоганним? Опанувавши пропонований курс, ви станете зразковими батьками і зможете подолати всі труднощі, які зустрінуться на вашому шляху. На дистанційних уроках курсу «Виховання дитини від 0 до 5 років» ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дитину, отримавши змістовні відповіді та корисні поради.

Ми пропонуємо вам 26 уроків, розроблених за унікальною методикою природного здобуття знань. Матеріал викладено доступно і цікаво. Лише корисна та змістовна інформація – нічого зайвого. Ви легко запам’ятовуватимете нове, оскільки матеріал викладено в контексті життєвих ситуацій. Це не загальні відомості про те, як виховувати дітей, а конкретні випадки з життя батьків, які мають дитину до року. Ви розглядатимете і аналізуватимете їх.

Щоб ознайомитися з курсом і визначити, чи відповідає він вашим вимогам, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 445,88 379,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

Звісно, кожний має свої методи виховання дитини. Частково ми перейняли їх із власного виховання, дещо – з книжок, присвячених майбутнім батькам та розвитку дитини.

Отримавши навчальний журнал ЄШКО, ви почнете свій батьківський шлях із азів – з приїзду малюка додому з пологового будинку. Як зустріти нового члена родини, як облаштувати кімнату для нього, які лікарські засоби повинні бути у вас під рукою – про все це ви дізнаєтеся з нашого курсу.

Чи варто дитині носити підгузники; як реагувати на дитячі істерики; що забороняти, а на що не звертати уваги – уважно читайте рекомендації наших викладачів.

Яким має бути меню матері-годувальниці: що варто споживати, а від чого краще відмовитися.

Коли дитина підростає (від одного до двох років), також виникає чимало запитань: який обрати дитячий садок, переваги домашнього виховання. Адже багато людей не рекомендують віддавати дитину до дитсадка. Курс відповість на ці та багато інших ваших запитань.

На вас чекають практичні заняття на протязі усього курсу навчання. А особистий викладач гарантує свою постійну підтримку, до нього ви завжди можете звернутися і поставити саме ті запитання, які, на вашу думку, є актуальними. Опанувавши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.