Ваш код акції: 45576

Візажист-стиліст

На кого розрахований курс

Як часто вам доводиться зустрічати жінок, які не вміють користуватися декоративною косметикою? Швидше за все, ви з посмішкою згадаєте бабусь із морквяною помадою, або підлітків із незграбними «стрілками» навколо очей, або класичну продавчиню із зеленими тінями. Натомість «яскрава» колега по роботі для вас взірець для наслідування. Та й ви самі сплатили чималу суму своїй доньці, коли зрозуміли, що якісний макіяж на випускний вечір краще довірити професіоналам. Але справа в тому, що й «професіонал» зіпсував дитині настрій? Така ситуація – звичайна справа. Важко перевірити роботу «лікаря», коли не маєш відповідного диплому. Так само і секрети візажиста: не знаєш – «їж, що маєш».

А просто так опанувати професію – справа не з дешевих. Ціна комерційних курсів просто лякає. Та ще й необхідно знайти час у повсякденному робочому графіку. Далеко не в кожної жінки або чоловіка знайдеться необхідне «вікно» у повсякденній метушні. Ось і виникає питання – де навчать на візажиста? І чи можливо опанувати цю професію дистанційно, приміром, як іноземну мову? ЄШКО каже «так»!

Дійсно, таку модну й актуальну спеціальність можна здобути дистанційно, самостійно обираючи час і місце занять. Вам не потрібно буде їздити на курси, і часу кожне заняття візьме не більше півгодини на день. Курс «Візажист-стиліст» ЄШКО прекрасно підійде як початківцям, так і тим, хто вже займається косметологією. Матеріал викладається доступно й коректно, а його насиченість дозволяє кожному студентові знайти для себе щось цікаве. Адже наші уроки спрямовані на одночасне практичне відтворення отриманих знань.

Замість тисячі слів, пропонуємо вам завантажити пробне заняття просто зараз, і переконатися, чи дійсно цей курс стане вам у пригоді.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти курсу

Наші курси косметолога-візажиста у легкій і доступній формі знайомлять вас із технікою макіяжу. З цього моменту обрати тіні або олівець вже не буде для вас проблемою. Ви будете точно знати, які кольори потрібні для того чи іншого типу обличчя, які особливі техніки макіяжу взагалі існують.

Крім того, навчання візажиста-стиліста потребує вивчення сучасних косметичних засобів і особливостей їхнього вжитку. Ви опануєте секрети догляду за шкірою обличчя й тіла, навчитеся робити спеціальні (у томі числі омолоджувальні) процедури. Окрема увага приділяється питанням візуальної корекції форми обличчя, адже не секрет, що лише кілька прийомів з нанесення макіяжу здатні зробити погляд неймовірним або потворним. Отже, той, хто ставить перед собою питання «як стати візажистом», має брати до уваги найменші дрібниці.

Вас навчать створювати ідеальну форму брів (зверніть увагу на «правило трьох олівців» – це найпростіший спосіб досягти ідеальної лінії для кожного клієнта).

Не варто забувати, що на візажистів покладено величезну відповідальність (незалежно від того, де вчаться або вчилися фахівці): людина, яка прийшла до вас, повністю довіряє вашим знанням і професіоналізму. Цю довіру будь-що потрібно виправдати. Ви маєте думати не лише про те, де можна «вивчитися» на візажиста, а й яку якість матиме ваша освіта і результати втілення знань у життя. Саме тому так важливо обрати курси із особливою методикою викладання. ЄШКО дає можливість усе й одразу випробовувати на практиці й у найкоротші терміни отримати бажаний результат.

Отже, якщо ви досі у роздумах, пропонуємо курси ЄШКО. З нами ви опануєте майстерність візажиста у зручному для вас темпі, одразу застосуєте знання на практиці. Інформація курсів розподілена на 20 занять, які містяться у 10 навчальних журналах. Матеріал добре структурований, оздоблений ілюстраціями й фотографіями.

Після закінчення курсів візажу, вартість яких цілком доступна, студент отримує документальне посвідчення своїх знань – Свідоцтво ЄШКО. За необхідності цей документ доведе вашу професійність для роботодавця й допоможе влаштуватися на цікаву та престижну роботу.