Ваш код акції: 47328

Web-дизайн

На кого розрахований курс

«Клік мишкою» – і потрібний сайт перед нами. Ми вже так звикли до цих простих дій і рухів, що, здається, зовсім не замислюємося, хто й як створює інтернет-сторінки.

Проте, у цьому процесі провідну роль відіграє фахівець, якого називають веб-дизайнером. Саме він створює дизайн інтернет-сторінок, що мають бути не просто ефектними, але й зручними – приємними оку та інтуїтивно зрозумілими користувачам. Отже, якщо ви людина творча й хочете спробувати себе у цій ролі, то, напевне, вже замислилися над питанням: «Чи існують уроки web-дизайну? А, можливо, є самовчитель із цього предмету?»

Суть питання зрозуміла: ідеальним варіантом була б дистанційна освіта, яка не вимагатиме від вас жертв у вигляді відірваного від основної роботи часу на навчання. Звісно, є підручники для самостійного опанування основ веб-дизайну. Але зазвичай вони побудовані на різних методиках і далеко не кожна з них згодиться для початківців.

Натомість, вам потрібна методика, яка б одразу дозволила скористатися здобутими знаннями на практиці. Погодьтеся, у наш стрімкий час немає сенсу накопичувати теорію про всяк випадок. Значно важливіше – оперативно отримати результат і закріпити навички за допомогою вправ.

Саме таке навчання і пропонує вам ЄШКО. Запишіться на універсальний «Курс веб-дизайну», і вже після перших занять ви зможете розпочати роботу над створенням дизайну сайтів. Матеріал ідеально підійде для початківців, однак він стане у пригоді і для практикуючих дизайнерів.

Курс складається з 16 уроків, при цьому темп навчання ви обираєте самостійно. Це означає, що можна опановувати по одному уроку на місяць, а можна й прискорити процес до двох-трьох, а то й чотирьох уроків на місяць! Такий підхід дозволить вам у максимально короткий термін перетворитися на справжнього web-дизайнера. Завантажуйте безкоштовний пробний урок просто зараз і переконайтеся – це саме те, що вам потрібно.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Запропонований курс веб-дизайну має цілком практичну спрямованість. Починаючи працювати над створенням веб-сайту, ви дізнаєтеся, які завдання ставить компанія. Адже не секрет, що останнім часом сторінка в Інтернеті стала ледь не основним джерелом просування товару на ринку. Саме тому так важливо обрати правильний веб-дизайн. Професіоналам відомі випадки, коли наявність або відсутність однієї плашки вирішувала долю рекламної кампанії й самого продукту.

Під час занять вас навчать обирати доменне ім’я сайту, і ви зрозумієте, чому так важливо приділяти цьому питанню особливу увагу. Справа в тому, що основа веб-дизайну – це не те, що подобається вам як розробнику, а ті емоції, які викликає ваш продукт у сторонніх людей ы замовника. Тільки це дійсно має значення! Тому що «подобається» ще зовсім не дорівнює «працює». Особливо важливо зрозуміти це тим, хто тільки починає вивчати веб-дизайн з нуля. Адже саме новачки полюбляють орієнтуватися лише на власні відчуття й створюють абсолютно некомерційний продукт…

Навчання веб-дизайну – це можливість засвоїти деякі мови програмування. Сьогодні без цих знань неможливо впоратися із WEB-об’єктом. Ви дізнаєтеся про JAVA та JavaScript і їхнє використання, про бази даних у контексті веб-сторінки і про тестування сайтів. Курс насичений наочними прикладами, ілюстраціями, тож ви одразу зрозумієте, як потрібно робити й чого слід уникати.

Під час вивчення курсу ви детально розглянете популярні сайти, зазирнете на «кухню» їхніх розробників. Отже, ми пропонуємо навчання, яке дозволить уникнути власних помилок, краще вчіться на чужих. І, хоча власних невдач ще нікому не вдалося уникнути, але їхня кількість значно зменшиться, якщо ви будете спостережливим і зробите правильні висновки.

Ви також познайомитеся з поняттям «естетика web-сайту». Напевне, вам знайоме відчуття: під час перегляду сайтів деякі сторінки одразу хочеться закрити, тоді як на інших хочеться затриматися якомога довше, навіть якщо інформація, яку вони містять, не дуже вам цікава. Кольорова гама, ілюстрація, ролики, звук – усі вони відіграють визначну роль у школі веб-дизайну, і навіть один маленький штрих тут може бути вирішальним. У цьому й полягає майстерність – знайти (або, навпаки, виключити) «той самий» елемент. Наш курс з веб-дизайну бере до уваги необхідність отримання таких знань вже на початковому етапі.

Якщо ви хочете швидко й ефективно вивчити предмет, протестувати свої можливості на практиці, не витрачаючи на навчання багато часу, запишіться на наш дистанційний курс web-дизайну. Після завершення курсу ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке доповнить результати вашої співбесіди з роботодавцем, а отримана вами кваліфікація, без сумніву, дозволить знайти гарну роботу за першої необхідності.