Ваш код акції: 45576

Йога

Кому адресований курс

Бажаєте змінити життя на краще? Пам’ятаєте такі популярні висловлювання й поради відомих сучасників: «ми те, що ми їмо», «як припинити непокоїтися й почати жити»?.. Якщо замислилися на цю тему, тоді найкраща порада – йога. Напевно, ви вже давно придивляєтеся до успішних зіркових історій Мадонни, Стінга, «народної Мері Поппінс» Наталії Андрейченко? Ви ж знаєте, що їх поєднує? Виглядають набагато молодшими за свій вік, талановиті, успішні, стрункі. І все це завдяки східним практикам йоги. Отже, годі заздрити, час наслідувати корисний приклад. ЄШКО пропонує уроки йоги для початківців. Вони містять все необхідне і викладаються за унікальною методикою: у кожному навчальному журналі по два уроки (теорія і практика).

Дистанційне викладання йоги – прекрасна можливість зазирнути в самих себе і переглянути своє ставлення до життя (адже оптиміст і песиміст – це різні світогляди з різними способами життя), скорегувати свій графік і якість харчування (кількість та якість їжі, яку ми вживаємо, впливає на стан здоров’я), навчитися правил, без яких існування людини – лише схема, позбавлена змісту.

Вправи для початківців розподілені на 16 журналів (по 2 уроки в кожному). Ви дізнаєтеся про методи концентрації та релаксації, на практиці відчуєте, що таке чакри й енергетичні канали, опануєте й зможете використати у повсякденні сім життєвих принципів йоги.

Отже, ви отримуєте унікальний самовчитель йоги, який дозволить швидко й ефективно набути необхідних теоретичних знань (16 уроків). До них додасться корисний практикум (також 16 уроків), за допомогою якого ви зможете засвоїти й виконувати вправи йоги вдома, тільки-но з’явиться така потреба.

Якщо хочете докладніше дізнатися про курс йоги від ЄШКО, завантажуйте пробне заняття і знайомтеся ближче.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 457,65 389,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння і навички здобувають студенти курсу

Домашні заняття йогою, які ми вам пропонуємо, розроблені спеціально для початківців. Ви не заблукаєте в термінології: усі нові слова, які зустрінете вам трапляться під час навчання, оздоблені коментарями й розміщені у словнику. Аби їх легше було запам’ятати, в кінці кожного уроку розташований мікрословник. Не забувайте: теорія не менш важлива, ніж практика.

Разом із тим, без практики, особливо для новачків, йога неможлива. Тому кожен урок супроводжується вправами. Ви будете вчитися опановувати дихання і… думати виключно про хороше. Адже думки людини мають здібність кардинально впливати на її самопочуття і стан здоров’я. Ви зможете розібратися в собі, вільно корегувати відсоток негативу й позитиву у своїх роздумах, а це, як свідчить досвід шести тисячоліть йоги, – золотий ключ до успіху.

За допомогою уроків йоги ви не лише збагатите свій внутрішній світ, а й розквітнете зовнішньо: прекрасна фізична форма, струнка підтягнута статура – такий результат занять йогою для початківців. Крім того, ви зміните свою систему харчування, збільшите фізичне навантаження. Для тих, хто «зіпсував» себе нерухомим офісним способом життя, таке перезавантаження необхідне, як свіже повітря.

Після закінчення курсу ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке дасть можливість вживати набуті знання не лише з метою поліпшення власного самопочуття, а також скористатися новими вміннями з комерційною вигодою.