Ваш код акції: 48212

Про ЄШКО

ЕШКО – Європейська школа кореспондентської освіти – це досить потужний і розгалужений міжнародний заклад освіти, який на сьогодні є взірцем найпрогресивніших методів дистанційного навчання. Навчальна мережа ЄШКО починається з головного офісу, розташованого в нідерландському місті Наймегені. За 30 років роботи європейську освіту від ЄШКО й свідоцтво отримали сотні тисяч студентів.

ЄШКО надає своїм студентам виключно якісні й практичні знання з будь-якої дисципліни, і робить це у максимально зручний спосіб. Ми пропонуємо традиційну форму заочної освіти для консервативних студентів, і новітні телекомунікаційні технології – для новаторів і прихильників надшвидкого навчання. ЄШКО прагне перетворити сам процес здобуття знань на максимально корисний і зручний для будь-якого студента. При цьому ані вік, ані місце проживання, ані спосіб життя й стан здоров’я людини не може стати перешкодою на шляху отримання високоякісної європейської освіти від ЄШКО. Дистанційна освіта допомагає домогосподаркам реалізуватися в бізнесі або індустрії краси одразу після декретної відпустки. Адже вільний час можна використовувати по-різному. Студенти й школярі за допомогою ЄШКО мають змогу отримати додаткову професію й кваліфікацію, яка значно підсилить їхні стартові можливості.

Головний принцип дистанційної освіти від ЄШКО – загальна доступність, задоволення від самого процесу навчанняй легкість засвоєння матеріалу. Ми не вимагаємо вступних іспитів або результатів ЗНО – вхід до ЄШКО абсолютно вільний. Розклад занять студенти створюють для себе самі, за своїми уподобаннями, особливостями зміни настрою і наявністю вільного часу, який можна використати для здобуття додаткових знань. До того ж, у сучасному світі головне значення мають не «гучна» назва університету або велич історичної споруди, в якій він розташований, а якість практичних знань і навичок випускників. Для ЄШКО – це головний показник успіху школи.

Обрати улюблену професію з ЄШКО – справа досить цікава. 86 курсів, які ми пропонуємо, не залишають шансу НЕ знайти потрібного саме вам. Матеріали курсів постійно доповнюються й оновлюються. Адже викладачі ЄШКО не просто виконують свою педагогічну роботу, вони намагаються надавати своїм студентам тільки найактуальнішу інформацію, яка перетворить їх (тобто вас) на кращих працівників у будь-якій сфері. До речі, в ЄШКО ви маєте змогу навчатися у найкращих професорів провідних Європейських вишів.
 
Робота має бути улюбленою справою на все життя. Тому ЄШКО допомагає вам спочатку безпомилково обрати таку професію-захоплення, а під час навчання здобути найвищий кваліфікаційний рівень і всі можливі конкурентні переваги. Натомість від вас потрібно лише бажання і 20–30 хвилин вільного часу.

ЄШКО отримала статус Лідер галузі 2020ЄШКО отримала статус Лідер галузі 2020

Цей рік був щедрий на нагороди й ми поспішаємо поділитися з Вами ще однією перемогою! За результатами Національного бізнес-рейтингу школа ЄШКО в черговий раз отримала почесне звання "Лідер галузі 2020". Ми пишаємося своїми досягненнями перш за все тому, що ми прагнемо добиватися більшого тільки заради вас, дорогі наші студенти, захоплені пошуком знань і саморозвитком. Ми раді ставати для вас краще й хочемо розділити свої успіхи з вами!ЄШКО отримала статус «Вибір країни 2020»Вибір країни 2020

Школа ЄШКО вкотре довела свою ефективність і професіоналізм, отримавши високу експертну оцінку й премію «Вибір країни 2020». Це означає, що наша школа відповідає найвищим світовим стандартам, гармонійно розвивається та займає вагоме місце на ринку України.

Ми раді поділитися з вами цією новиною, раді продовжувати працювати в тому ж ключі, розвиватися і добиватися ще кращих результатів в освітній сфері.

Премія розраховується виходячи з таких показників:

 • маркетинговий аналіз і дані Держкомстату;
 • розрахунок індексу фінансової стійкості і скорингового індексу ринкової потужності (FinScore і MarketScore);
 • ранжування в певній сфері послуг.ЄШКО – «Лідер галузі 2019» за підсумками Національного бізнес-рейтингуЄШКО – «Лідер галузі 2019» за підсумками Національного бізнес-рейтингу

Хочемо поділитися з вами приємною новиною: в черговий раз ми підтвердили якість нашого продукту і послуг, отримавши звання «Лідер галузі» в сфері дистанційної освіти на конкурсі Союзу Національних бізнес-рейтингів.


Ця нагорода – ознака того, що ми працюємо відповідально, чесно й відкрито. Це підтвердження високого рівня турботи про наших клієнтів, якості курсів і максимальна оцінка багаторічному досвіду. І це визнання дає нам стимул і натхнення для подальшої роботи.


ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі – 2016»!


ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі – 2016»!
ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі – 2016»!
Європейська школа кореспондентської освіти – це справжня Школа лідерів, яка впевнено, з року в рік, утримує пальму першості в своїй сфері діяльності. 2016 рік приніс нам чергову перемогу Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі!»

Щорічно в країнах-учасницях Союзу Національного бізнес-рейтингу (Україна, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Узбекистан) аналізуються показники більш ніж 2 000 000 підприємств, і лише одиниці стають лідерами.

ЄШКО впевнено дотримується «Золотого стандарту». Цю високу лідерську планку нам допомагаєте з гордістю долати саме Ви, наші успішні і унікальні українські студенти!

ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі»!


ЄШКО - лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі»!
Національний бізнес-рейтинг «Лідер галузі» – це комплексна рейтингова програма, яка визначає реальних лідерів економіки України. Його девіз: «In factum veritas» (з латинської – «У фактах істина»). У рейтингу оцінювали понад 300 000 підприємств України згідно з офіційними даними Держкомстату. Саме за підсумками абсолютних фактів Європейська школа кореспондентської освіти стала лідером кореспондентського навчання в Україні.

На ринку освітніх послуг ЄШКО існує понад 20 років, і за роки своєї діяльності вона цілком справедливо виборола репутацію першої, кращої, найбільшої школи кореспондентського навчання. Цей факт відображений у логотипі ЄШКО. А перемога у конкурсах – це яскраве свідоцтво відмінної якості нашої продукції і послуг!
 

ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Кращий продукт року»!


ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Кращий продукт року»!
Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Кращий продукт року – 2008» – це особливе свідоцтво високої якості освітніх послуг ЄШКО.

Конкурс відбувся у межах програми «Національна конкурентоспроможність», яку розробив і реалізує Інститут конкурентоспроможності за підтримки Асамблеї ділових кіл України й Спілки фахівців-експертів з якості. За результатами соціологічних і рейтингових досліджень, які було проведено науково-дослідницькими центрами Асамблеї, і за рішенням Експертної ради Асамблеї навчальні курси ЄШКО визнано продуктом, який розроблено з урахуванням вимог вітчизняних і міжнародних стандартів, і який відповідає високому рівню конкурентоспроможності.

Перемога в конкурсі стала яскравим свідоцтвом відмінної якості продукції ЄШКО у сфері послуг і визнання провідної ролі нашої школи серед закладів додаткової дистанційної освіти, діяльність яких отримала визнання в суспільстві.

За високу якість продукції, що відповідає європейським стандартам, а також лідерські позиції продажів, ЄШКО здобула досить вагомі нагороди Конкурсу – диплом спеціального зразка, а також медалі й статуетки із написом: «Кращий продукт року». Ми щиро вдячні суспільству за таку високу оцінку нашої діяльності. Обіцяємо невпинно працювати задля високого рейтингу надійності та якості наших освітніх послуг.
 


ЄШКО отримала відзнаку Міністерства освіти та науки України

За результатами незалежної експертизи МОН України відзначило, що мовні курси ЄШКО мають високий науково-методичний рівень і цілком придатні для використання у навчально-виховному процесі навчальних закладів.

Таким чином, ЄШКО отримала офіційне визнання тієї колосальної методичної і навчальної роботи, за допомогою якої багато років поспіль колектив ЄШКО запроваджував в Україні європейські методики освіти.

ЄШКО отримала відзнаку Міністерства освіти та науки України

Ласкаво просимо до ЄШКО!
10 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ
НА КОРЕСПОНДЕНТСЬКИХ КУРСАХ ЄШКО


 1. Навчання в ЄШКО засноване на спеціальній методиці природного засвоєння знань. Вона відрізняється особливою структурою уроків, що дозволяє легко опановувати новий матеріал, вчасно підкріплювати теорію практикою й отримувати справжнє задоволення від навчання. З ЄШКО вчитися цікаво, зупинитися неможливо.
 2. Студентом ЄШКО може стати людина будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки. Варто лише замовити курс і розпочати навчання. Якщо надалі у вас виникне бажання підвищити рівень володіння іноземною мовою, або опанувати корисне хобі, кожен наступний курс коштуватиме для вас значно дешевше.
 3. Максимальна якість за мінімально прийнятну ціну – заради такої політики доступного навчання ЄШКО постійно модернізує власне виробниче обладнання і вдосконалює навчальний процес.
 4. Розклад занять розробляють і затверджують самі студенти. Варто лише знайти у власному графіку 20–30 хвилин для занять, а освітня методика ЄШКО допоможе використати їх із максимальною користю.
 5. Під час навчання за вашими успіхами пильно стежить особистий викладач. Він перевіряє ваші домашні завдання, відповідає на запитання, залюбки ділиться власними професійними і цілком практичними секретами. Адже головний критерій оцінки роботи викладача ЄШКО – успіх його студентів. За бажанням можете звернутися за консультацією до старшого викладача курсу – просто зателефонуйте. Графік чергування викладачів ви знайдете у пакеті з матеріалами курсу. Крім того, для всіх курсів передбачена можливість виконувати завдання онлайн, на сайті. Усе, що потрібно – зареєструйтеся в правому верхньому кутку сторінки. Також у вільному доступі для кожного студента – фінансова інформація щодо його особистого рахунку. І на ваш дзвінок завжди готова відповісти інформаційна служба ЄШКО.
 6. В ЄШКО не буває колективних канікул або відпусток. Перерву у навчанні ви можете робити на свій розсуд. Достатньо лише повідомити про своє бажання адміністрації.
 7. ЄШКО надає вам вичерпний пакет навчальних матеріалів, який ви отримаєте поштою або з кур’єром. Вам не знадобиться шукати якісь додаткові відомості або підручники.
 8. Після закінчення навчання на одному чи кількох курсах ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО встановленого зразка.
 9. Свідоцтво ЄШКО, яке ви отримаєте після закінчення курсу, допоможе довести рівень вашої кваліфікації вже на етапі співбесіди й гарантовано отримати престижну роботу.
 10. До ваших послуг довідково-інформаційна служба ЄШКО. За телефоном 0 800 211-700 (дзвінки безкоштовні по всій території України) ви можете отримати будь-яку інформацію стосовно курсів ЄШКО.