Ваш код акції: 48212

Мистецтво фен-шуй

На кого розрахований курс

Вивчення даоських практик символічного освоєння простору, іншими словами, фен-шуй, дозволяє знаходити сприятливі потоки енергії Ци, використовувати цю життєву силу, яка пронизує все живе, для створення гармонії та добробуту в домі, в офісі, спрямовувати її собі на благо.

На курсах ЄШКО ви пройдете навчання основ феншуй, дізнаєтеся про те, як енергія та сили природи впливають на людину, її долю та самопочуття. Це курс для початківців, який зібрав у собі секрети мистецтва залучення у своє життя удачі, сімейного щастя, здоров’я та багатства.

Якщо хочете впорядкувати своє життя, позбутися негативної енергії та, навпаки, наповнитися позитивною, навчитися дотримуватися балансу дев’яти так званих «зон Багуа», принести до свого дому достаток та стабільність, уроки феншуй допоможуть у ваших устремліннях.

Почати навчання легко: скористайтесь бонусом, заповніть заявку і наші фахівці зв’яжуться з вами для реєстрації. Або, якщо хочете докладніше ознайомитися з методикою та програмою курсу, спершу скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Навчання на курсі почнете зі знайомства з різними школами та історією фен-шуй. Далі познайомитеся з Дао та енергією Ци – найважливішими категоріями китайської філософії, принципами Інь-Ян. Це необхідно для того, щоб ви зрозуміли основні принципи та напрямки, головні правила, на яких ґрунтується фен-шуй.

Після цього попрацюєте із системою П’яти елементів, їх циклами, трансформаціями, які ще називають П’ять фаз енергії Ци, а також основними сузір’ями та знаками китайського зодіаку.

Ми опрацюємо важливі взаємозв’язки між оточенням, компасом та астрологією, вивчимо оточення з погляду фен-шуй, потоки енергії Ци у просторі, Ци та Ша в оточенні. Зовнішній антураж будинку грає велику роль. Ви навчитеся оцінювати якість енергій, що впливають на нас. У тому числі ми розповімо й про те, як проаналізувати та оцінити розташування будівлі, квартири, дізнатися, чи немає поряд негативних енергій.

Більше того, навчитеся вимірювати за допомогою фен-шуй компасу напрямок сторін світу, завдяки чому зможете визначати якість енергій у будь-якій кімнаті будинку чи офісу.

Познайомившись з описом всіх секторів і зон по феншуй квартири, зможете проаналізувати енергетичну карту вашого житла, зрозуміти, який сектор необхідно активувати в першу чергу, для того, щоб стати щасливішим, удачливішим, здоровішим.

Щоб підтримувати міцне здоров’я, достаток, хороші відносини в сім’ї, ми розповімо, як використовувати позитивні впливи поточного часу та послабити негативні впливи. Для цього ми познайомимося з основними принципами Школи Зірок, що Летять, яка працює з невидимою Ци простору та часу.

Поради наших викладачів допоможуть розібратися з секретами використання талісманів та символів, поділу простору на зони відповідно до основних сфер життя, а також правильного планування та розміщення меблів.

Ми докладно розповімо, яким має бути розташування меблів та предметів декору по феншуй у кухні, спальні, вітальні та ванній кімнаті, де краще повісити дзеркало, а де цього слід уникати, що робити зі старими речами, порожніми кутами. Загалом, ви отримаєте повне уявлення про те, яким має бути інтер’єр вашої квартири, будинку чи офісу по феншуй.

Ви навчитеся інтерпретувати індивідуальні гороскопи Чотирьох Стовпів Долі, Пурпурної Долі, познайомитеся з традиційними китайськими лікувальними засобами та способами їх застосування.