Ваш код акції: 48212

Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

На кого розрахований курс

Бажаєте навчитися працювати з житловим простором, створювати ексклюзивні інтер’єри без залучення дорогих спеціалістів? На курсі дизайну та оформлення інтер’єру від ЄШКО ви вивчите базові премудрості цієї цікавої професії. Набуті знання стануть у пригоді не тільки для отримання престижної роботи, але й для самовираження через творчість, хобі, що захоплює, яке прикрасить ваше життя і принесе солідний дохід.

Навчання дизайну інтер’єру буде цікавим і корисним як для початківців з нуля, які хочуть освоїти базовий курс, так і для тих, хто накопичив розрізнені відомості, хоче їх поглибити та систематизувати. Так що ми чекаємо на всіх, хто хоче забезпечувати затишок, робити вдалі перепланування, вміло підбирати матеріали для ремонту, до ладу розпоряджатися витраченими коштами на ремонт.

Вам не доведеться змінювати свій життєвий ритм, підлаштовуватися під розклад викладачів або витрачати дорогоцінний час на дорогу. Основи дизайну ви опануєте у форматі дистанційного навчання. Він надасть повну свободу у виборі місця та часу для занять, а також той темп, який буде вам найкомфортнішим.

Завантажте безкоштовний пробний урок, ознайомтеся з програмою курсу, дізнайтеся, як легко, просто та ефективно навчатись у ЄШКО!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 576 518 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти

На курсі ви отримаєте необхідні знання для того, щоби здійснювати дизайн інтер’єру будинку, квартири або офісу. Ви опрацюєте нюанси побудови планування, особливості функціонального зонування приміщень, познайомитеся зі стилями та основами декорування, принципами встановлення кольору.

  • Навчання на курсі дизайну інтер’єру почнете з азів. Після короткого введення в професію перейдете до вивчення нюансів щодо складання проектів, розробки креслень приміщень, а також виконання електричних та сантехнічних схем. Окрема тема дасть чудову інформацію про оптимальне розміщення меблів, у тому числі вбудованих.
  • Далі пройдете кольорознавство та композицію, ознайомитесь з кольоровим проектуванням, кольоровими гамами. Вдалі кольорові рішення створюють настрій, особливий затишок, тому цей розділ порадує вас масою нових ідей і концепцій.
  • Знання з оптимального розміщення електроприладів посилять ефект від правильно вибраних колірних акцентів, доповнять ваші дизайнерські рішення теплотою та комфортом.
  • Після вивчення всіх особливостей проектування індивідуального житла ви навчитеся економно, вигідно та ергономічно використовувати наявний житловий простір, зорово його розширюючи та роблячи максимально практичним, упорядкованим для проживання.
  • Також важливим буде засвоєння докладної інформації про матеріали, що використовуються у роботі. Ви вивчите правила обробки поверхонь, дізнаєтесь технології коректного та раціонального використання декору.

Дизайнерські курси дадуть всеосяжні знання з грамотного використання простору та формування затишної, вишуканої обстановки на будь-якій житловій площі.