Ваш код акції: 47328

Готуємо дитину до школи українською мовою

На кого розрахований курс

Підготовка і вступ до першого класу - дуже копітка та відповідальна праця. Адже головне завдання батьків – полегшити дитині тяготи перших місяців навчання, коли на нього буквально навалюється купа незнайомих предметів, знайомств, нових правил, розпорядків. Тому важливо правильно організувати підготовчі цікаві заняття перед школою.

Підготовчі курси ЄШКО «Готуємо дитину до школи» допоможуть організувати якісну підготовку дитини до навчання в школі в домашніх умовах, в захоплюючій ігровій формі відпрацьовуючи усі необхідні навички. Якщо ви хочете, щоб ваші діти з легкістю подолали труднощі перших місяців навчання, із задоволенням «поглинали» знання та навчалися новому, швидше адаптувалися в будь-якій обстановці, допоможіть їм пройти дошкільне навчання вдома. Повірте, з отриманими знаннями і вміннями вони почуваються впевненіше, не сприймають свій перший дзвінок, як подію, що травмує, й, до того ж, виявляють більше інтересу до навчання, відрізняються більшою посидючістю.

До кожного уроку додаються два зошити: один – це керівництво та рекомендації батькам з підказками та правильними відповідями, а другий – робочий зошит малюка, в якому він виконуватиме практичні завдання. На додаток до керівництва ваші успіхи куруватиме викладач, який допоможе вирішити важкі моменти, якщо вони з’являться, перевірить домашні завдання та підкаже вірне розв’язання проблем.

Щоб ознайомитися з програмою навчання, скачайте безкоштовний пробний урок. Або, не відкладаючи справи в довгу скриньку, скористайтесь бонусом та записуйтесь на навчання. Повірте, на вас чекає захоплюючий матеріал!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набуває дитина

Курси підготовки дітей до школи ЄШКО допоможуть самостійно подужати навички, які так необхідні майбутнім першокласникам. Ми будемо розвивати увагу, пам’ять, логіку та мислення, вчити алфавіт і цифри. А перші успіхи виллються в усидливість, працьовитість та бажання продовжувати захоплюючі уроки, які ми для вас приготували.

Ненудна математика. У захоплюючій та доступній формі почнемо вивчати перші цифри, прямий та зворотний рахунок, попрактикуємося у додаванні та відніманні. Граючи в ігри, порівнюватимемо кількості, предмети по довжині та висоті. Навчимо дитину визначати час, розповімо про секунди, хвилини, години, познайомимо з місяцями, добою, роками. Далі малюватимемо, вивчатимемо різні геометричні фігури, вирішуватимемо цікаві приклади.

Цікава логіка. Обов’язково попрацюємо над розвитком логіки, щоб малюк міг робити самостійні висновки. Почнемо з аналізу відмінностей у малюнках, пошукаємо тінь у зображеннях, навчимося рухатися за стрілками у вказаному напрямку. Далі перейдемо до складання фігур та смислових пар, займемося розмальовками та відтворенням послідовності подій з картинок. Особливу увагу приділимо розгадуванню ребусів та вирішенню нескладних логічних завдань порівняння.

Читання. Особливу увагу приділимо тренуванню читання під час ігрових занять. Будемо розвивати увагу, пам’ять та мислення, дрібну моторику. Вивчати літери будемо граючи, спочатку створюючи склади, а потім короткі слова. Складаючи слова, неодмінно знову пограємося, пошукаємо знайомі склади в словах, а після приступимо до читання складніших слів, словосполучень, навчимося складати короткі речення.

Розвиток живого мовлення. Важливим елементом розвитку є вміння складно і правильно висловлювати свої думки, передавати сенс прочитаного та складати зв’язні описи. Попрацюємо над розвитком живого мовлення дитини, навчимо її підбирати слова для позначення назв. Розширюватимемо словниковий запас, щоб мова ставала багатшою, яскравішою на прикладах прислів’їв, приказок та казок.

Малювання. На уроках неодмінно помалюємо, спочатку з’єднуючи контурами точкові малюнки та домальовуючи незакінчені фігури, опісля почнемо розфарбовувати картинки. Крім того, навчимося зображати предмети, схожі на друковані літери, а потім промалюємо самі друковані літери.

Природа. На заняттях дитина із задоволенням познайомиться з різними рослинами та тваринами, птахами, рибами та комахами. Під час розвиваючих ігор познайомиться з такими поняттями, як вітер, вода та різними явищами природи, дізнається про сезонні зміни, пори року. До того ж приділимо час вивченню гір, лісів, степів, їх значенню у житті. Звичайно ж, розповімо про планети Сонячної системи, про польоти в космос.

Англійська для малюків. Важливим аспектом, що передбачає готовність до школи є вивчення англійської мови. Завдяки нашому курсу малюк вивчить найпростіші слова та висловлювання, навчиться читати, рахувати, складати короткі речення та невеликі оповідання.