Ваш код акції: 47328

Web-дизайн

На кого розрахований курс

Знання основ веб-дизайну відкривають необмежені можливості для творчого самовираження. Створення сайтів, персональних сторінок для просування блогів, посадочних сторінок – у сучасному світі завжди буде чим зайнятися web-дизайнеру, а значить, ті, хто закінчив курси по web (веб) дизайну, ніколи не залишаться без роботи.

Ми пропонуємо дистанційне навчання веб дизайну, тим, хто

  • любить добиватися поставленої мети, хоче займатися самостійно, без прив’язки до чужих розкладів та графіків;
  • хоче розібратися, як створити сучасний дизайн сайту, освоїти початкові навички HTML, CSS, розібратися в основах програмування;
  • планує не лише створювати, а й займатися тестуванням сайтів, познайомитись із базами даних;
  • бажає знайти престижну роботу з високим заробітком та можливістю працювати в офісі, а також і віддалено.

Курс призначений для початківців, які хочуть освоїти принципи веб-дизайну (web design) і пройти навчання з нуля. Та не тільки. Наш самовчитель буде в пригоді так само й тим, хто готовий поглибити й систематизувати знання, отримані раніше.

Зареєструватися на навчання можете тут, скориставшись вигідним бонусом від нашої школи. Крім того запрошуємо скачати безкоштовний пробний урок, щоб ознайомитися з програмою та методикою докладніше.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

В уроках веб дизайну від ЕШКО теоретичний матеріал тісно переплетений із практичними завданнями. Вони складені в такий спосіб, щоб отримувати необхідні знання було не лише просто, а й захоплююче.

Стратегія та основні кроки розробки сайту. Ви розберетеся, як побудувати сайт, познайомитеся з основними мовами програмування, редакторами та основними принципами HTML.

HTML та каскадні таблиці стилів. Пропрацюєте глобальну структуру документа HTML, ознайомитеся з типами даних, тегами, необхідними у роботі. Також дізнаєтесь, що таке каскадні таблиці стилів (CSS), як їх використовують для дизайну сайтів, а ще пройдете урок, в якому детально описується робота різних редакторів та використання шаблонів для створення сайтів.

Графіка та мультимедіа, динамічні сайти. Ви вивчите колірні гами, попрацюєте з естетикою та графічними редакторами сайту. Крім того попрактикуєтеся у створенні динамічних, інтерактивних сторінок, відкриєте для себе різні системи керування вмістом.

PHP, JAVA та бази даних. Ви пройдете короткий курс по PHP та JAVA. Опануйте функції, об’єкти, класи та сесії в PHP, з’ясуйте, що таке cookies і як з ними працювати, використовувати JAVA при створенні сайту, а також дізнаєтеся, про створення запитів до баз даних.

Тестування та розкрутка web-сайтів. Ви взнаєте, як правильно протестувати сайт, забезпечити його безпеку при розробці, а далі пройдете короткий курс просування сайту, щоб враховувати ці нюанси при створенні дизайну.