Ваш код акції: 47328

Сучасна косметологія

На кого розрахований курс

Усім, хто веде активний спосіб життя, відомо, наскільки правильний догляд за шкірою обличчя та тіла, раціональне харчування підтримують та покращують фізичний та емоційний стан. Курси основ сучасної та класичної косметології приходять на допомогу всім, хто хоче отримати якісні знання та навички для роботи косметологом, розібратися у фізіологічних процесах людського тіла, пройти навчання з підбору косметичних засобів, складання різноманітних програм та проведення доглядових процедур.

Уроки косметології від ЄШКО розраховані для фахівців з будь-яким досвідом, які прагнуть удосконалювати свої вміння, докопатися до всіх нюансів та тонкощів професії. Також вони будуть корисні для початківців, які хочуть отримати нову професію, відкрити власну справу або стати домашнім майстром для себе і близьких.

Ми будемо раді студентам різного віку. І навіть якщо ви новачок без медичної освіти та досвіду, ви отримаєте необхідну базу для початку кар’єри в салоні або для ефективного догляду за своїм обличчям і тілом.

Скачайте безкоштовний пробний урок, щоб дізнатися подробиці програми та методики. Ну, а якщо горите бажанням розпочати прямо зараз, скористайтесь бонусом – сьогодні ціна знижена для всіх бажаючих розпочати навчання.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння і навички здобувають студенти

Курси косметолога для початківців від ЄШКО – це чудова можливість отримати сучасні знання, що повсюдно затребувані для проведення салонних процедур, а також познайомитися з практиками, перевіреними часом та досвідом майстрів.

Ви детально познайомитеся з:

  • базовими знаннями про будову і типи шкіри та особливостях догляду за шкірою різних типів;
  • правилами підбору косметичних засобів та технологіями самостійного приготування;
  • нюансами корекції проблемної шкіри;
  • методами виконання пілінгів, епіляцій, депіляцій, методами боротьби із себореєю;
  • мистецтвом приготування та нанесення масок, механічного чищення обличчя.

Окремою темою виділено розділ по догляду за очима:

  • догляд навколо очей;
  • фарбування та завивка вій.

Також ви зможете професійно:

  • стежити за волоссям, фарбувати та нарощувати його, робити масаж голови, познайомитесь з маніпуляціями щодо зміцнення волосся;
  • робити масаж рук, ніг, обличчя та всього тіла, лімфодренажний масаж, доглядові процедури, сеанси при варикозному розширенні вен, заглибитесь в правила та техніки виконання манікюру та педикюру.

Ви дізнаєтесь принципи контурної пластики, міоліфтингу та мезотерапії, нюанси фізіотерапії та апаратної косметології.