Ваш код акції: 47328

Іспанська для початківців EXTRA А1 українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ви забажали вивчити іспанську? Із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити, як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти

  • ГраматикаДієвідміна правильних і неправильних дієслів, рід іменників і вісім артиклів, визначених і невизначених, навпіл – граматика іспанської мови напрочуд прозора й проста. Курс «Іспанська для початківців EXTRA» від ЄШКО перетворює цей розділ мови на легкий і практичний, фоновий. Усі правила вплетені у дуже цікаві теми й вправи.
  • ПисьмоВи можете шліфувати навички іспанського правопису за допомогою спеціальних вправ, можете читати й конспектувати твори улюблених іспанських письменників в оригіналі. У будь-якому разі, письмову іспанську ви опануєте так само просто і з задоволенням, як розмовну.
  • ЧитанняЧитати іспанською вам дуже сподобається. Це легко й красиво. Вправи-переклади допоможуть вам краще зрозуміти сенс, а аудіосупровід до курсу із записами носіїв мови дозволить синхронізувати ідеальну вимову із грамотним читанням.
  • Розмовні навичкиСловниковий запас під час вивчення іспанської мови з ЄШКО ви поповните досить швидко. Прискорити процес ви зможете, згадуючи спільнокореневі слова з англійської мови.

Відео-огляд курсу Іспанська для початківців EXTRA А1 українською мовою + online