Ваш код акції: 48212

Англійська для дітей українською мовою + online

На кого розрахований курс

Вам цікаво, як навчити дитину англійської, щоб прищепити любов до навчання та отримати результат без зайвих витрат часу та коштів? Методика повинна бути максимально легкою, цікавою, містити ігрові елементи. А якщо малюкові цікаво, то він без проблем вбирає нову інформацію. Так що починайте вивчати мови з дітьми в дитинстві, поки природна допитливість і тяга до невідомого переважають в їхньому характері.

Головне, вибрати курси англійської мови для дітей, матеріал яких подано динамічно, весело та цікаво. Тому придивіться до курсів ЄШКО. Герої курсу Джон, Еліза, Том і Поллі втягують в захоплюючу гру, готують загадки, захоплюючі вправи. В результаті вивчення англійської для дітей будь-якого віку проходить без зайвих зусиль, нудного зубріння. Все схоплюється на льоту та з азартом. Це чудовий посібник для діток від 5 до 10 років.

Запитайте себе: чи хочете ви підготувати своє чадо до дорослого життя, дати йому міцну базу знань і навичок для успішного майбутнього? Впевнені, що так.

Подивіться, що ми підготували, щоб уроки проходили радісно та захоплююче:

  • барвисті навчальні посібники з цікавими діалогами та вправами. Персонажі курсу Джон, Еліза, Том і Поллі допоможуть освоїти англійську граматику й цифри, вивчити слова, розважаючись. Це для дітей прекрасний стимул повертатися до курсу знову;
  • аудіозаписи, які підготували носії мови. Дітки вироблять правильну вимову спільно з нашими юними помічниками;
  • онлайн тренажер, завдяки якому запам'ятовування лексики та правил перетвориться в чудову незвичайну гру. Діти повністю зануряться в мовну атмосферу.
  • керівництво для батьків допоможе дорослим стати надійною опорою в навчанні, другом, порадником.

Вартість уроків англійської для дітей цілком прийнятна. Узнайте ціну та бонус нижче. Скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти

Курс англійської мови для дітей ЄШКО – чудова підготовка до школи, надійний помічник для школяра початкових класів. Дитина прокачає навички в граматиці, в читанні, в письмі, в говорінні, сприйнятті мови на слух.

Граматика. Почнемо з самого простого: освоїмо букви та звуки, вивчимо займенники, цифри, познайомимося з числом іменників. Крок за кроком, виконуючи цікаві вправи й розгадуючи загадки та ребуси, які підготували Джон і Еліза, перейдемо до розгляду модальних дієслів, часів, артиклів. Далі приступимо до питальних слів, прийменників, ступенів порівняння прикметників...

Вимова. Діалоги начитані професійними дикторами, носіями мови. Слухаючи записи, повторюючи за героями вирази та тексти, малюк виробить відмінну вимову. Але не тільки аудіо цьому сприяє. Онлайн-тренажер продовжить тренувати коректну вимову фраз, закріплюючи звучання в пам'яті без надмірних зусиль. Наша англійська для дітей передбачена також для засвоєння онлайн.

Розмовні навички. З самої першої хвилини діти втягуються до діалогу з персонажами нашого курсу. Спілкування будується, в вигляді цікавої комунікативної гри. Постійно повторюючи нові слова, розгадуючи ребуси та головоломки, спілкуючись з віртуальними друзями Джоном, Елізою, Томом і Поллі вони розвивають свої розмовні навички. Англійська стає для дитини розвагою, улюбленим заняттям, хобі.

Читання, письмо. До 5-6 років багато малюків пишуть і читають рідною мовою. Так що освоєння англійських букв, звуків не складе труднощів, а є звичним тренуванням цих необхідних навичок. Тим більше що в курсі все проходить легко й захоплююче: розгадати загадку, написати відповідь, скласти листа другові або вирішити ребус ... Наші фахівці постаралися, щоб дитя із задоволенням продовжувало заняття. Головне – ваша допомога та спокійна участь.

Відео-огляд курсу Англійська для дітей українською мовою + online