Ваш код акції: 48212

Курси ЄШКО

Мовні курси

Англійська для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Англійська для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.
Показати 40 інших курсів з категорії Мовні курси >> Дизайн та мистецтво Показати 7 інших курсів з категорії Дизайн та мистецтво >> Краса та здоров’я Показати 6 інших курсів з категорії Краса та здоров’я >> Комп’ютерні курси Показати 3 інших курса з категорії Комп’ютерні курси >> Психологія та розвиток людини Показати 1 інший курс з категорії Психологія та розвиток людини >> Ранній розвиток дитини Показати 1 інший курс з категорії Ранній розвиток дитини >> Догляд та піклування Езотерика

Карти Таро

Підтримка викладача
Сертифікат
659 593 грн./мес.

Парапсихологія

Підтримка викладача
Сертифікат
612 551 грн./мес.

Курс астрології

Підтримка викладача
Сертифікат
659 593 грн./мес.
Показати 1 інший курс з категорії Езотерика >> Фінанси та облік Бізнес-менеджмент Показати 2 інших курса з категорії Бізнес-менеджмент >> Маркетинг, реклама, PR

Менеджер з продажу

Підтримка викладача
Сертифікат
459 413 грн./мес.

Журналістика

Підтримка викладача
Сертифікат
576 518 грн./мес.

Фахівець з маркетингу

Підтримка викладача
Сертифікат
518 466 грн./мес.
Показати 1 інший курс з категорії Маркетинг, реклама, PR >> Офіс-менеджмент Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
459 413 грн./мес.

Граємо на клавішних інструментах

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
459 413 грн./мес.

ЄШКО - якість і простота навчання

Заочні курси та дистанційні освітні програми й технології зараз на піку популярності тому попит на них стрімко зростає серед студентів і фахівців різних галузей у всьому світі. Ми намагаємося йти в ногу з часом і пропонуємо як онлайн курси, так і навчальні матеріали в електронному та друкованому вигляді, щоб студенти відчували себе вільними у виборі, не були пов'язані умовностями стандартних освітніх програм.

Чим ми порадуємо наших користувачів в першу чергу - так це широким вибором тематик. Незалежно від того чи зацікавлені ви в кар'єрному зростанні, професійному розвитку або отриманні хобі для цікавого проведення дозвілля, ви зможете вибрати собі програму дистанційного навчання виходячи зі своїх переваг.

Хочете отримувати нові знання без стресів і поспіху? Чекаємо на вас!

Багатьом людям хронічно не вистачає часу. Хтось не любить галасливі аудиторії й пресинг викладачів, комусь подобається розмірений або, навпаки, прискорений темп отримання знань. І в цьому випадку на виручку приходить заочне навчання. Чим воно так комфортно:

  • ви отримуєте абсолютну свободу й самі вибираєте, де вам влаштуватися для занять: в кріслі, з чашкою кави, в транспорті, по дорозі на роботу або ж в парку, насолоджуючись свіжим повітрям та приємною атмосферою;
  • ви отримуєте задоволення від гнучкого графіка навчання, який не прив'язаний ні до чиїх розкладів. Займайтеся хоч вдень, хоч вночі - це тільки ваше рішення. Головне, не робіть тривалих перерв, виконуйте домашні завдання, щоб закріпити пройдений матеріал.
  • спілкуватися з викладачами будете онлайн або телефоном, згідно графіка чергувань. Жодне питання не залишиться без відповіді. Не соромтеся їх задавати, не бійтеся висловлювати свою думку.
  • тривалість навчання залежить від темпу: ви можете його уповільнити, прискорити або взяти перерву, коли буде потрібно.

Хочете спілкуватись? А, може, хочете спілкуватися на декількох мовах? Це можливо!

Зараз, коли відкриті всі кордони й перед вами лежить такий багатий і цікавий світ, вільний для спілкування, роботи і колосальних перспектив, питання вивчення мов дуже актуальне.

Сучасні ефективні методики вивчення іноземних мов, які пропонує ЄШКО, допоможуть впоратися з цим завданням, граючи. Перш за все, тут представлені найбільш популярні мови, і ми продовжуємо поповнювати їх перелік.

Навчальні програми містять в собі комплексний підхід і ігрові елементи, що робить вивчення мови плідним, цікавим, максимально простим.

Безкоштовні тести допомагають визначити рівень, якщо ви вже починали "студіювати" іноземні. Вибирайте мову, тестуйтеся, не бійтеся починати.

Як знайти час для занять? Хто шукає той завжди знайде!

Часом завантаженість і численні обов'язки не дозволяють виділити багато часу для отримання нових знань і навичок. Чим хороші наші курси? Та тим, що для ефективного навчання знадобиться всього 20-30 хвилин вільного часу. Ми подбали про те, щоб курси були доступні навіть для самих зайнятих студентів.

Перш за все, зацікавте себе. Подумайте, для чого вам це треба й планомірно рухайтеся до мети. Прекрасний стимул - підвищення зарплати, кар'єрний ріст або подорожі без мовних бар'єрів? Звичайно ж! Тому частіше нагадуйте собі, що ви отримаєте, чого досягнете.

Зробіть короткі заняття частиною повсякденності. Тримайте незнайомі слова або короткі конспекти у себе під рукою, там, де ви буваєте найчастіше. Не витрачайте даремно часу в транспорті, повторюйте матеріал. Уріжте спілкування в соцмережах на 5–10 хвилин або встаньте на 15 хвилин раніше.

Ніколи не ігноруйте натхнення! Найкращий і «стійкий» результат отримуєте, коли приступаєте до занять з бажанням, хорошим настроєм і вірою в успіх.

Від чого залежить термін навчання? Тільки від вас і бажання розвиватися!

Дійсно, у кожного свої здібності, можливості й завантаження. Хтось сприймає інформацію повільніше, хтось схоплює «на льоту». Тому ніяких графіків і розкладів бути не може.

Вибирайте темп, позначте свої бажання менеджерам інформаційної лінії, вчіться у власному ритмі. Тим більше, що ви можете придбати всі матеріали курсу відразу, і при цьому вартість навчання буде в рази вигідніше.

Не бійтеся починати – наші фахівці допоможуть!

Буває, що люди бояться дистанційної форми через одну єдину причину: немає куратора, який би відповів на питання. У ЄШКО все не так: ви можете без проблем отримати індивідуальні консультації кваліфікованих викладачів телефоном, або ж задати питання, виконуючи домашні завдання. Більш того, безкоштовні вебінари, які проводить школа по ряду предметів, доповнять і розширять знання, отримані на курсі, дадуть ще більше корисної інформації.

Що ж треба зробити, щоб отримати таку «затишну» онлайн-освіту? Просто записатися на курси на сайті або скачати безкоштовний пробний урок. Наші менеджери вам зателефонують, проконсультують, уточнять деталі й допоможуть визначитися з вибором.

І не забувайте: наші випускники отримують сертифікат по закінченню курсів за умови виконання всіх домашніх робіт.