Ваш код акції: 48212

Іспанська для середнього рівня

На кого розрахований курс

Хочете розширити свої знання та піднятися на наступний щабель, а саме подолати середній рівень іспанської мови? Дистанційні курси ЄШКО – безпомилковий варіант!

Комплексний похід до навчання, орієнтований на розвиток всіх навичок володіння мовою одночасно: говоріння, розуміння на слух, читання, письма – дає прекрасний результат. Велика кількість практики, насичена програма навчання, якісні навчальні матеріали та аудіоматеріали, начитані носіями мови, дозволяють опановувати іспанську мову самостійно легко, без зайвих стресів та зубріння.

Курс, безперечно, буде корисним тим, хто

  • навчався в ЄШКО на курсі для початківців;
  • раніше приступав до вивчення іспанської мови та напрацював словниковий запас, проштудіював основи граматики, навчився читати та писати;
  • мріє вільно розмовляти, легко розуміти іспанську на слух, ясно і зрозуміло висловлювати думки;
  • поставив за мету знайти хорошу роботу в Іспанії, щоб розумно обговорювати питання з роботодавцем, коректно складати резюме, проводити переговори, заробляти перекладами;
  • мріє подорожувати і не відчувати труднощів у спілкуванні.

Курс іспанської мови для середнього рівня – це не лише ефективний самовчитель, який ви отримаєте додому. Це комплекс послуг та матеріалів, які допоможуть відшліфувати ваші знання до досконалості. Скачайте безкоштовний пробний урок, дізнайтесь докладніше про нюанси навчання.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Щоб подолати B1 (Inicial) – пороговий та В2 – Intermedio рівні достатньо буде лише 20–30 хвилин на день, отримуючи уроки щомісячно. Звичайно, ви можете вибрати пришвидшений темп і набагато швидше вивчити матеріал.

Вимова: ви відновите відпрацювання правильної вимови, вдосконалюючи швидкість, мелодику мови. Це буде нескладно: ми подбали про те, щоб аудіоматеріали приносили максимальну користь. Начитані носіями мови, діалоги допоможуть легко вивчити основні фрази і відтворити звучання. Головне, не соромтеся промовляти вголос. Слухове сприйняття – аудіювання – важлива частина засвоєння мови, так що повторюйте, зберігайте артикуляцію, копіюйте ритміку.

Граматика: обов'язково приділимо час повторенню матеріалу, потім продовжимо вивчення часів: Presente de Subjuntivo, майбутнього недосконалого та досконалого часів, минулось та передминулого. Попрацюємо з пасивним залогом, непрямою мовою, погодженням часів, з реченнями: умовними та безособовими. Опануєте різні дієслівні конструкції, виконаєте безліч вправ на закріплення матеріалу. Детальніше програма представлена у пробному занятті – скачайте та дізнайтесь нюанси.

Читання та письмо: удосконалюючи читання та письмо, збагатитеся новою лексикою, значно розширивши словниковий запас. Виконання граматичних вправ доведе до автоматизму побудову речень та фраз. Читання книг у оригіналі покращить навички розуміння тексту, а переказ прочитаного відшліфує усне мовлення. Ви вивчите понад 1400 слів та висловів, зможете з легкістю читати неадаптовані тексти, складати резюме, вести ділове та особисте листування.

Розмовні навички: ви подолаєте притаманний більшості людей страх говоріння іноземною мовою завдяки постійним тренуванням та прослуховуванню аудіозаписів, начитаних носіями мови. Заняття на курсі підвищеного рівня відточують швидкість мови, сприйняття на слух, доведуть використання різних граматичних конструкцій до машинальності.