Ваш код акції: 48212

Маркетинг, реклама, PR

Професійні курси з маркетингу для всіх, хто хоче досягти успіху

Спеціальностей, які мають великий попит на ринку праці та приносять високий дохід, безліч. Професія маркетолога відноситься до їх числа. Тому задумайтесь над тим, щоб розвинути аналітичні здібності й маркетингове мислення на курсах з маркетингу. Отримані знання та навички дадуть впевненість в завтрашньому дні та стабільність.

Головне, визначиться, де вам зручніше вивчати маркетинг: у вузі, на очних курсах чи дистанційно. Дистанційне заочне навчання стає все більш затребуваним і популярним і не дарма. Вивчення предмету вдома, без зайвого стресу та поспіху, в комфортній спокійній обстановці, але за віддаленої підтримки викладача – ефективне та результативне. І ми пропонуємо саме таку форму освіти, яка не потребує надмір часу та ваших зберігань.

Навчальний курс розрахований як для початківців, так і для тих, хто вирішив систематизувати й поглибити вже накопичені знання. Підвищення кваліфікації принесе свої плоди у вигляді просування по кар’єрних сходах і підвищення окладу, а вивчення курсу з нуля, дасть можливість отримати нову цікаву професію. Повірте, воно того варте. 

Ви отримаєте й удосконалите універсальні знання, необхідні для різних галузей бізнесу. Ви навчитеся:

  • аналізувати ринок і його потреби;

  • виявляти слабкі та сильні сторони конкурентів, вивчати та аналізувати їх діяльність;

  • вибудовувати позиціювання, дистанціюватися від суперників;

  • правильно планувати і розподіляти рекламні бюджети та аналізувати ефективність рекламних кампаній;

  • професійно виводити новий товар на ринок;

  • розробляти маркетингову стратегію компанії;

  • управлінню маркетингом і багато іншого.

А ще ви пройдете неабиякий тренинг з клієнтоорієнтування: навчитеся розуміти клієнта, працювати для клієнта й правильно визначати його бажання. Загалом, нудьгувати не доведеться!

Курси маркетингу та реклами – дві сторони однієї медалі

Маркетинг і реклама – це дві частини одного цілого. Продажі – це частина маркетингового процесу. А реклама сприяє підвищенню продажів і попиту на товар, використовуючи онлайн і оффлайн джерела. Вона інформує клієнта про акції, знижки та про переваги товару або послуги.

Важливо, щоб ці два потужні інструменти, маркетинг і реклама, працювали пліч-о-пліч. Як маркетинг не досконалий без реклами, так і реклама не ефективна без правильного аналізу ринку й маркетингових стратегій. Отож програма занять містить розділ з рекламування товару.

Три кити, які утримують бізнес на плаву – це маркетинг, реклама, PR (зв’язок з громадськістю). Тому ці професії завжди будуть мати попит та принесуть достойний дохід. Освойте основи цих професій на наших дистанційних курсах з маркетингу та реклами. Це реальний шанс отримати цікаву і високооплачувану роботу без надмірних зусиль та великих затрат.

Дистанційне навчання інтернет-маргетингу – посильна можливість стати "профі"

Практичні курси інтернет маркетингу дадуть необхідну базу для майбутньої роботи. Ви опануєте принципи просування товару або послуги в мережі інтернет, навчитеся залучати цільовий трафік на сайт та дізнаєтеся, якими інструментами користуватись для цього.

На курсі з діджитал маркетингу ви отримаєте знання, які знадобляться для успішної роботи в будь-якій сфері бізнесу. Ви узнаєте:

  • як скоротити витрати на просування товару;

  • як правильно проаналізувати рекламну кампанію;

  • як вигідно розподілити бюджет.

Теоретична база, яку ви отримаєте, допоможе виробити вміння й необхідні навички для впевненої роботи.

Творча професія, яка дає впевненість

Якщо ви шукаєте курси, щоб опанувати професію, яка дасть стабільність і впевненість у завтрашньому дні, спробуйте курси ЄШКО. Для початку дізнайтеся вартість курсу на сайті, ознайомтеся зі знижками і скачайте безкоштовний урок.

Не сумнівайтесь: дистанційне заочне навчання дає прекрасний результат. А крім того ви отримаєте повну свободу вирішувати: де, коли й скільки ви будете навчатись. Вам не потрібно марнувати час на дорогу й підлаштовуватися під розклад. Ви самі режисер і постановник учбового процесу.

Всього 20-30 хвилин в день, проведених за вивченням матеріалу, дадуть знання, які принесуть стабільний дохід, цікаву й творчу роботу та впевненість у майбутньому. Ми допоможемо вам стати профі.