Ваш код акції: 48212

Італійська для середнього рівня

На кого розрахований курс

Вирішили поглибити свої знання та рівень володіння італійською мовою до В1 (Intermedio)? Перед вами найоптимальніший варіант: курс ЄШКО італійської мови для середнього рівня.

Він ідеально підійде для тих, хто

  • вже збагатився мінімальним словниковим запасом, освоїв ази граматики, читання та письма;
  • хоче швидко і красиво говорити італійською мовою, розуміти на слух, вміти чітко висловити думки й вільно спілкуватися з носіями мови, складати резюме, презентації, вести переговори;
  • прагне знайти роботу в Італії й не хоче відчувати себе «чужинцем», чітко розуміти поставлені завдання, до ладу доносити свої ідеї роботодавцю;
  • намагається читати книги та дивитися фільми в оригіналі, подорожувати без мовних бар’єрів;
  • думає вивчити італійську мову самостійно;
  • закінчив в ЄШКО курс для початківців.

Ми пропонуємо не тільки ефективний самовчитель з уроками італійської, ми надаємо гарантовану підтримку дипломованого викладача, доступ до вебінарів, консультації та вільний графік навчання, який приваблює більшість наших студентів.

Прагніть більшого, реєструйтеся на Italiano per il livello medio (livello intermedio o «di soglia») або скачайте безкоштовний пробний урок онлайн за посиланням нижче, щоб познайомитися з методикою та програмою курсу.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Щоб покращити навики спілкування італійською вам не знадобиться багато часу. Достатньо буде 30 хвилин на день, щоб вивчити основні граматичні правила та поповнити лексикон, навчаючись у стандартному темпі: при отриманні посилки з навчальними матеріалами раз на місяць.

Вимова: ви продовжите працювати над своєю вимовою, відшліфовуючи мелодику та швидкість мови. Уважно слухайте диктора, скрупульозно повторюйте за ним нові італійські слова або фрази, діалоги, дотримуйтесь артикуляції та ритміки.

Граматика: повторивши пройдене в уроках для початківців, заглибитеся у часи. Пройдете попередній Trapassato prossimo, майбутній попередній Futuro anteriore, минулий умовного способу Condizionale composto, Congiuntivo presente, Passato remoto та інші, познайомитеся з умовними реченнями, розширите знання про узгодження часів, складових і зворотних займенників, попрактикуєтеся. Докладніша інформація – у пробному уроці. Скачайте, дізнайтесь подробиці занять та методу навчання.

Читання та письмо: після закінчення навчання ви доведете навички читання та письма до досконалості: будете з легкістю виконувати граматичні вправи, читати книги в оригіналі, збагачуючись новою лексикою. Ви опануєте близько 1 300 слів і виразів, що дозволить легко читати неадаптовані тексти, вести листування, складати резюме, презентації, проводити переговори.

Розмовні навички: завдяки аудіозаписам, начитаним носіями мови, та величезній кількості різноманітних діалогів, наповнених новою лексикою, ви легко переступите через властивий багатьом страх говоріння іноземною мовою. Побіжність мови, правильна вимова, коректна побудова речень – ті вміння, які ви отримаєте на курсі.