Ваш код акції: 47328

Курси китайскої мови

Китайська для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
659 560 грн./мес.

Китайська мова – реальний шанс стрімкої кар’єри

Якщо ви вирішили записатися на курси китайської й вивчити цю захопливу мову, знайте, без роботи ніколи не залишитеся. Перед вами відкриються двері фірм, які співпрацюють з Китаєм, як в Україні, так і за кордоном. Адже фахівців, які розмовляють китайською, не так вже й багато, а потреба в них велика. Значить, резюме, підкріплене Свідоцтвом про закінчення курсу й впевнені знання, поставлять вас на перше місце в списку претендентів.

І навіть якщо не шукаєте роботу, а захоплюєтеся культурою та історією Піднебесної, уроки китайської мови дозволять краще зрозуміти душу цього древнього народу, перейнятися традиціями та звичаями.

Китайська: як вчити?

На сьогодні існує таке різноманіття курсів і методів вивчення іноземних мов, що складно розібратися, де і як краще почати вчити мову. Вибір великий: ви можете вступити до вузу, записатися на курси китайської мови, вчити її онлайн або ж освоювати китайську за допомогою самовчителя.

Школа ЄШКО пропонує метод, перевірений роками й тисячами студентів, які полюбили наші курси за простоту, доступність і ефективність.

Комплексний підхід до вивчення мови та дистанційна допомога викладача дають прекрасні результати з найперших уроків. Ми починаємо з азів, освоюючи графеми, ієрогліфи й тони. Вчимося правильній вимові, прослуховуючи аудіозаписи, начитані носіями мови, і закріплюємо пройдений матеріал на онлайн-тренажері.

Як бачите, вивчаючи китайську в ЄШКО, ви отримаєте й підручник (20 барвистих посібників з вправами та діалогами), і доступ до аудіозаписів і онлайн версії курсу.

Не бійтеся почати, рішучість – запорука успіху

Як кажуть: «Дорогу здолає той, хто йде». Головне, відкинути страхи й зробити перший крок. Пам’ятайте, що до вас вже багато студентів пройшли цей шлях, отримали Свідоцтво про закінчення курсу й з гордістю демонструють свої знання.

Щоб розвіяти ваші сумніви та побоювання, ми пропонуємо скачати безкоштовний урок китайської, ознайомитися з програмою курсу та методикою ЄШКО. Ви побачите, як просто та зрозуміло влаштовано курс, як логічно й структуровано подано матеріал. До того ж викладач завжди прийде на допомогу, підкаже, як краще, і допоможе розібратися зі складними моментами.

Головне, почніть, і не встигнете озирнутися, як вивчення китайської стане вашим улюбленим хобі.