Ваш код акції: 47328

Французька для середнього рівня

На кого розрахований курс

Курс є логічним продовженням «Французької для початківців», і якщо ви його щасливо закінчили, то «Французька для середнього рівня» підійде ідеально. Також себе комфортно відчуватимуть всі, хто має тверді базові знання. Але все ж ми радимо протестуватися на нашому сайті, щоб бути впевненим, що французька рівня B1 і B2 вам по плечу.

Ми чекаємо всіх, хто прагне:

  • навчатися чи працювати у Франції
  • трудитись в іноземній фірмі, бездоганно скласти резюме, розкуто спілкуватися з колегами
  • підняти свою французьку до середнього рівня
  • дивитися фільми, читати книги в оригіналі
  • ближче познайомитися з культурою та традиціями цієї чарівної країни, подорожувати без проблем і непорозумінь.

Як бачите, цілей багато, а рішення одне: освоїти середній рівень французької мови.

Курси ЄШКО – чудова альтернатива для всіх, хто дбайливо ставиться до свого часу та коштів. Адже дистанційні заняття – це незалежність у всьому. Спробуйте. Скачайте безкоштовний урок або відразу реєструйтеся на курс і відчувайте себе привільно в будь-якому куточку Франції.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

У ЄШКО ви здолаєте французьку й зміните свій статус для початківців на середній рівень без марних клопотів і тривалих поїздок на лекції. Все просто: ми доставимо навчальні посібники вам додому, перевіримо домашні завдання в особистому кабінеті, щоб ви спокійно, у своєму ритмі, покращували навички володіння мовою.

Граматика. Крок за кроком ми будемо нарощувати нові відомості на каркас вже наявної майстерності. Заглибимося в дослідження часів, проаналізуємо нюанси відмінювання різних дієслів. Пройдемо узгодження в складному реченні, розберемося з різними типами умовних, а також проштудіюємо багато інших тем, які піднімуть вас на новий щабель. Обов'язково потренуємося, згадаємо раніше освоєне й закріпимо, виконуючи цікаві вправи та складаючи невеликі оповідання.

Розмовні навички. Уроки французької – чудовий спосіб відточити швидкість і правильність мови. Аудіоматеріали, які записали носії, сприяють швидкому сприйняттю на слух, а багаторазове повторення за диктором позбавить від страху перед «говорінням», виробить коректну вимову, забезпечить невимушеність в спілкуванні. Головне – не лінуйтеся слухати й повторювати. Відтворюйте мелодику, прислухайтеся до ритміки. Ви підвищите знання французької до В2 за рік.

Читання і письмо. У вивченні мови все взаємопов'язане. Відточуючи граматичні норми та розмовні навички, ми будемо знову й знову повертатися до читання діалогів, захопливих нарисів, до розгляду актуальних тем. Ви збагатитеся новою живою повсякденною лексикою, яку легко зможете вживати в житті. Ми перейдемо до неадаптованих текстів, викладам або есе. У збірниках вправ, які додаються до курсу, відпрацюємо письмо, а також граматику.